اصفهانیان: انتخابات فدراسیون اردیبهشت 99 برگزار می گردد، انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده است

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: انتخابات فدراسیون فوتبال طبق اساسنامه در تاریخ 18 اردیبهشت ماه 99 برگزار خواهد شد.

اصفهانیان: انتخابات فدراسیون اردیبهشت 99 برگزار می گردد، انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده است

به گزارش خبرنگاران، فریدون اصفهانیان، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره استعفای مهدی تاج از ریاست فدراسیون و بحث جانشینی او گفت: در اساسنامه فدراسیون فوتبال ماده 38 بند 2 می گوید اگر رئیس فدراسیون غایب باشد یا خدایی ننموده فوت نموده باشد یا از وظایف خود سر باز بزند، نایب رئیس اول عهده دار وظیفه او خواهد بود و اگر نایب رئیس اول نباشد نواب دیگر باید این کار را انجام بدهند. در جلسه ای که داشتیم بنا شد نایب رئیس دوم این وظیفه را برعهده بگیرد.

وی که با برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه صحبت می کرد، درباره تکذیب استعفای کفاشیان و اذعان او بر اینکه می تواند جای تاج را بگیرد، گفت: ایشان در مصاحبه شان گفتند اگر از من بخواهند می توانم استعفا بدهم ولی ایشان در جلسات غایب بوده است. ضمن تشکر از او، اگر او حالا هم بخواهد بیاید مسئله ای نیست و هنوز اسم او در AFC نیز به عنوان نایب رئیس وجود دارد اما چند ماهی است که حضور ندارد و تصمیم بر حضور بهاروند شد.

اصفهانیان درباره این شایعه که گفته شده بود استعفای تاج به خاطر قرارداد ویلموتس بوده نه بیماری، توضیح داد: نه اینطور نیست. آقای تاج در بیمارستان بستری شده بود و حالا در خانه بستری است و اگر می توانست به سرکار می آمد، اما پزشکان به او گوشزد کردند نباید در فضایی باشد که استرس به او وارد گردد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال درباره انتخابات پیش از موعد تا سرانجام سال 98 گفت: دیروز خدمت وزیر ورزش و جوانان بودیم و ایشان معتقد بودند ما طبق اساسنامه پیش برویم و از این کار حمایت کردند. من نمی دانم این شایعه از کجا درآمده است اما انتخابات 18 اردیبهشت 99 خواهد بود. اساسنامه ما این را می گوید.

وی درباره انتخاب سرمربی جدید تیم ملی و تاکید وزیر بر این موضوع اعلام نمود: ما هم روی این موضوع تاکید داریم. کار انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده است. هم تیم ملی ما هم تیم امید ما می خواهند برای مسابقات اعزام شوند و باید تدارکات لازم دیده گردد. سعی می کنیم با توجه به اینکه همه مان تهران مانده ایم و شهرستان نرفته ایم این انتخاب زودتر صورت بگیرد.

اصفهانیان در سرانجام در پاسخ به اینکه برانکو و گل محمدی جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی هستند؟ مطرح نمود: ما هم گزینه خارجی داریم هم داخلی. باید هرچه سریع تر این اتفاق بیفتد تا تیم ملی سرو سامان بگیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 اسفند 1398 بروزرسانی: 2 اسفند 1398 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 782

به "اصفهانیان: انتخابات فدراسیون اردیبهشت 99 برگزار می گردد، انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصفهانیان: انتخابات فدراسیون اردیبهشت 99 برگزار می گردد، انتخاب سرمربی تیم ملی دیر شده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید