اطلاعیه ایران ایر درباره پرواز به ترکیه پس از شیوع کرونا : پروازهای هما به ترکیه تا 9 اسفند بدون مسافر انجام می گردد

به گزارش فیس راز، هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران از انجام پروازهای این شرکت تا 9 اسفند به مقصد شهرهای ترکیه بدون مسافر اطلاع داد.

اطلاعیه ایران ایر درباره پرواز به ترکیه پس از شیوع کرونا : پروازهای هما به ترکیه تا 9 اسفند بدون مسافر انجام می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات قیمت اخذ ویزای مولتی کانادا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای کانادا، ویزای مالتی 5 ساله با دعوتنامه معتبر دریافت کنید.

اطلاعیه هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (ایران ایر) به توضیح زیر است: به اطلاع مسافران گرامی پروازهای هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به / از مقصد کشور ترکیه می رساند با توجه به اعلام سازمان هواپیمایی کشوری ترکیه مبنی بر عدم پذیرش مسافران ایرانی در فرودگاه های این کشور، تمامی پروازهای هما از تهران به مقصد ترکیه، بدون هیچ کنسلی، تا روز آدینه مورخ 9 اسفندماه امسال، بدون مسافر انجام خواهد شد تا مسافران گرامی هما در ترکیه را به کشور منتقل کنند.

همچنین مسافران گرامی سایر شرکت های هواپیمایی که پروازشان به مقصد تهران کنسل شده است، می توانند ضمن تماس با دفتر فروش هما در استانبول به شماره 02122912022 و مراجعه به دفتر فروش نسبت به خرید بلیت برگشت اقدام کنند.

منبع: چمدان
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 2 خرداد 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 796

به "اطلاعیه ایران ایر درباره پرواز به ترکیه پس از شیوع کرونا : پروازهای هما به ترکیه تا 9 اسفند بدون مسافر انجام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه ایران ایر درباره پرواز به ترکیه پس از شیوع کرونا : پروازهای هما به ترکیه تا 9 اسفند بدون مسافر انجام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید