بایدن: دوست دارم میشل اوباما معاونم باشد

به گزارش فیس راز، جو بایدن گفته است که دوست دارد در انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر یک اوباما، البته نه باراک بلکه میشل به عنوان معاون، در کنار وی باشد.

بایدن: دوست دارم میشل اوباما معاونم باشد

به گزارش فیس راز، به نوشته روزنامه دیلی میل، جو بایدن، کاندیدای دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری و معاون رئیس جمهوری سابق آمریکا به سی بی اس گفت که بانوی اول سابق می تواند یک معاون اول قوی و خوب باشد.

با این حال وی مطمئن نیست که آیا میشل اوباما این پیشنهاد را بپذیرد. بایدن با ذکر این نکته که او بسیار باهوش است، راه را بلد است و واقعا زن مناسبی است، گفت که در انتخاب میشل درنگ نخواهد کرد.

این در حالی است که بانوی اول سابق به صراحت گفته است که علاقه ای به حضور در دولت ندارد.

بایدن اضافه نمود: ما به سرعت کمیته ای برای بررسی این موارد تشکیل داده و سابقه نامزدهای مختلف را بررسی خواهیم کرد. من ترجیح می دهم معاونم یک زن باشد. این بسیار اهمیت دارد که هر دولتی شبیه جامعه باشد، شبیه ملت. ما نیز متعهدیم که زنی رنگین پوست در دیوان عالی داشته باشیم اما این باعث نمی شود به اتفاقی مشابه در معاونت رئیس جمهوری فکر نکنیم.

وی گفت که افراد واجد شرایط زیادی هستند که تجربه و پیشینه خوبی دارند که در میان آنها زنان نیز حضور دارند و حتی آمادگی رئیس جمهور شدن هم داشتند.

بایدن در ماه مارس قول داد که معاونش یک زن باشد. او با این قول که رئیس دیوان عالی نیز یک زن سیاهپوست باشد، گفت: من یک زن را به عنوان معاون انتخاب خواهم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 خرداد 1399 بروزرسانی: 27 خرداد 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1078

به "بایدن: دوست دارم میشل اوباما معاونم باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بایدن: دوست دارم میشل اوباما معاونم باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید