آنالیز پوشش های هوشمند و رنگ های ترافیکی در یک کنگره بین المللی

به گزارش فیس راز، ششمین کنگره بین المللی پوشش های حمل ونقل، ترافیک و ایمنی، 23 و 24 آذرماه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می گردد.

آنالیز پوشش های هوشمند و رنگ های ترافیکی در یک کنگره بین المللی

از سفر با تور سریلانکا به یکی از زیباترین کشورهای آسیایی سفر کنید و از شهرهای زیبای کلمبو و بنتوتا دیدن کنید.

به گزارش خبرنگاران، ششمین کنگره بین المللی پوشش های حمل ونقل، ترافیک و ایمنی (ICTTSC2019) از تاریخ 23 تا 24 آذرماه جاری با هدف همسوسازی و مصاحبه میان مسئولان، محققان، صنعتگران و علاقه مندان فعال در این حوزه در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

این کنگره به ریاست دکتر احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و دبیری دکتر علی اصغر صباغ الوانی رئیس پژوهشکده رنگ و پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد.

این کنگره شامل سه بخش پوشش های حمل ونقل، رنگ های ترافیکی و همچنین پوشش های نوین است.

ششمین کنگره بین المللی پوشش های حمل ونقل، ترافیک و ایمنی در 9 محور پوشش های دریایی، حمل ونقل ریلی و هوایی، رنگ های ترافیکی (بزرگراه ها و مناطق مختلف شهرداری و ...)، پوشش های خودرویی، پوشش های ضدحریق، پوشش های هوشمند، خوردگی و الکتروشیمی، نانوفناوری در پوشش ها، پوشش های دوست دار محیط زیست و مواد پیشرفته و پوشش های نوین برگزار می گردد.

اساتید و محققان داخل و خارج از کشور، مسئولان عالی رتبه کشوری، دانشجویان و صنعتگران در این کنگره بین المللی حضور خواهند داشت. در این کنگره محققانی از کشورهای ایتالیا، هلند، صربستان، چین و کره حضور دارند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 711

به "آنالیز پوشش های هوشمند و رنگ های ترافیکی در یک کنگره بین المللی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز پوشش های هوشمند و رنگ های ترافیکی در یک کنگره بین المللی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید