بنیادی: تمام توسعه کشور فقط در بنیان آموزش و پرورش است

به گزارش فیس راز، نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه باید دست دستگاه هایی که در آموزش و پرورش نفوذ نموده و تاثیرات منفی ایجاد نموده اند کوتاه گردد، گفت: تمام توسعه کشور فقط در بنیان آموزش و پرورش است.

بنیادی: تمام توسعه کشور فقط در بنیان آموزش و پرورش است

به گزارش فیس راز، بهروز بنیادی صبح امروز در دیدار وزیر آموزش و پرورش با فرهنگیان منطقه ترشیز که در مجتمع فرهنگی هنری سرو کاشمر برگزار گردید، وظیفه وزیر آموزش و پرورش را حتی از رییس جمهور نیز بیشتر دانست و اظهار کرد: اقدامات وزیر آموزش و پرورش از دورترین نقاط روستایی تا مراکز استان و بزرگترین شهرها به یادگار باقی خواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه وزیر آموزش و پرورش وظیفه بسیار سنگین و سختی را برعهده دارد، مطرح کرد: وزیر آموزش و پرورش وزیر گروهی است که می خواهد انسان کاملی تربیت کند که کشور را نجات دهند.

بنیادی با اعلام اینکه اینکه هرچند برخی مواقع وزراء را تحت فشار قرار می دهیم اما باید وسعت کار آنها را هم مدنظر قرار دهیم، وسعت کار آموزش و پرورش را بسیار زیاد دانست و اظهار کرد: بدون شک در مدت چهار سال هیچ وزیری نمی تواند آموزش و پرورش را سروسامان دهد.

وی با بیان اینکه همه مشکلات مربوط به مسائل مالی نیست، تمامی تصمیم گیری ها را در اختیار وزیر آموزش و پرورش ندانست و گفت: متاسفانه در کشور به حدی تداخل وظایف و دستگاه هایی که نباید در امور یکدیگر دخالت نمایند به وجود آمده که همه را خسته نموده است.

نماینده مردم کاشمر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از موازی کاری هایی موجود، بیان نمود: مشکلات معیشتی، سرانه آموزش و پرورش و نقل و انتقالات و بسیاری مشکلات دیگر به جای خود اما اگر وزیر آموزش و پرورش فقط بتواند دست دستگاه هایی را که در آموزش و پرورش نفوذ نموده و تاثیرات منفی ایجاد نموده اند را کوتاه و با آنها مبارزه کند گام بسیار بلندی را برداشته اند.

وی با اشاره به اینکه امروز وزیر آموزش و پرورش باید وزرای مختلفی را تربیت کند، مطرح کرد: تمام توسعه کشور فقط در بنیان آموزش و پرورش است.

بنیادی با بیان اینکه معلم قرار است آزادی بیان، صبوری، شایستگی، مهربانی و دینمداری را به فرزندان ما فرا دهد، گفت: اگر اجازه ندهیم این زبان کار خودش را انجام دهد هیچ کس دیگری نخواهد توانست.

منبع: isna.ir
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 28

به "بنیادی: تمام توسعه کشور فقط در بنیان آموزش و پرورش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنیادی: تمام توسعه کشور فقط در بنیان آموزش و پرورش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید