ترافیک نیمه سنگین در محور هراز، حضور گردشگران در آبعلی علت اصلی ترافیک

به گزارش فیس راز، جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران گفت: ترافیک امروز در محور هراز به دلیل حضور گردشگران در محدوده پیست آبعلی بوده و از عبور خودرو هایی که قصد خروج از استان را داشتند جلوگیری شده است.

ترافیک نیمه سنگین در محور هراز، حضور گردشگران در آبعلی علت اصلی ترافیک

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، علی فراهانی جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران دقایقی پیش در مورد اوضاع ترافیکی محور های هراز، فیروزکوه، امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از محور هراز نیمه سنگین و روان در جریان است و گره ترافیکی در این محور مشاهده نمی گردد.

وی گفت: ترافیک امروز در محور هراز به دلیل حضور گردشگران در منطقه آبعلی بوده و از خروج خودرو هایی که قصد ورود به سمت استان مازندران را داشتند با احداث گیت های بازرسی جلوگیری و به استان برگردانده شدند.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اضافه کرد: عبور و مرور انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب و جنوب به شمال محور فیروزکوه عادی و روان گزارش شده و خوشبختانه حادثه خاصی در محور های مواصلاتی شرق استان گزارش نشده است.

فراهانی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از دو راستا رفت و برگشت محور امام رضا (ع) و بزرگراه حرم به حرم عادی و روان در جریان است و هم وطنان به سهولت در حال عبور از این محور ها هستند.

وی تأکید کرد: خودرو هایی که قصد تخلف عبور از استان را دارند بدون هیچ اغماضی برگردانده خواهند شد، زیرا شمال کشور شرایط نارنجی دارد و سفر از استان تهران به مازندران ممنوع است.

جانشین فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران اعلام کرد: هم وطنان با رعایت کامل مقررات هدایت و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب، رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودرو های جلویی، عدم ارتکاب تخلفات حادثه ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، رعایت حقوق شهروندی و صبر و شکیبایی در هنگام رانندگی می توانند سفری ایمن و بدون خطر را برای خود و دیگر هم وطنانمان رقم بزنند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1571

به "ترافیک نیمه سنگین در محور هراز، حضور گردشگران در آبعلی علت اصلی ترافیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترافیک نیمه سنگین در محور هراز، حضور گردشگران در آبعلی علت اصلی ترافیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید