ترجمه تهامی از کتاب اوباما به چاپ پنجم رسید

به گزارش فیس راز، کتاب جسارت امید نوشته باراک اوباما رئیس جمهور پیشین آمریکا با ترجمه ابوالحسن تهامی به تازگی توسط انتشارات نگاه به چاپ پنجم رسیده است.

ترجمه تهامی از کتاب اوباما به چاپ پنجم رسید

باراک اوباما این کتاب را پس از کتاب پیشین اش خاطرات پدرم نوشته و منتشر کرد. جسارت امید در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری آمریکا، بسیار مورد توجه نهاده شد. یکی از جملات مهم این کتاب به این ترتیب است: اکنون که آشوب به درگاه خانه مان آمده است، باید رفتارمان را تغییر دهیم و به گونه یی دیگر جهان را در نظر بیاوریم.

مخاطبان و منتقدان، جسارت امید را مانیفست انتخاباتی او توصیف نموده اند. نویسنده این کتاب ضمن داشتن یک دیدگاه انتقادی نسبت به دوران ریاست جمهوری جرج بوش پسر، درباره سیاست ها و برنامه های خودش هم در زمینه های بین الملل و اقتصاد مطرح نموده است. اوباما همچنین در این کتاب درباره مسائل اجتماعی نیز نوشته است.

ابوالحسن تهامی هم که ترجمه این کتاب را به عهده داشته، به عنوان دوبلور و مترجم شناخته می گردد و پیش از آن، ترجمه کتاب زندگی کوروش، نمایشنامه های هنری پنجم، جولیوس قیصر و هملت از شکسپیر، و پنج نمایشنامه را که به تازگی عرضه شد، توسط همین ناشر منتشر نموده است.

چاپ پنجم کتاب جسارت امید با 480 صفحه و قیمت 55 هزار تومان عرضه گردیده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 دی 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 69

به "ترجمه تهامی از کتاب اوباما به چاپ پنجم رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترجمه تهامی از کتاب اوباما به چاپ پنجم رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید