تصاویر، بیش از 60 مجروح در تیراندازی محافظان سفارت آمریکا به معترضان عراقی

به گزارش فیس راز، فارس نوشت:مقابله محافظان سفارت آمریکا در بغداد، با کسانی که در اعتراض به حمله هوایی آمریکا به نیروهای نظامی عراقی مقابل سفارت تجمع کردند، بیش از شصت مجروح بر جا گذاشت.

تصاویر، بیش از 60 مجروح در تیراندازی محافظان سفارت آمریکا به معترضان عراقی

سفارت آمریکا در بغداد امروز شاهد تجمع صدها عراقی بود که به حمله هوایی آمریکا به نیروهای الحشد الشعبی در عراق اعتراض داشتند.

این تجمع بعد از مراسم تشییع شهدای الحشد الشعبی برگزار گردید. هزاران عراقی امروز در مراسم تشییع که سران و فرماندهان الحشد الشعبی نیز در آن حاضر شدند، شرکت کردند.

شبکه العهد نزدیک به الحشد الشعبی گزارش کرد که شمار کسانی که در اعتراض مقابل سفارت آمریکا با شلیک گلوله های دودزا و اشک آور مجروح یا مصدوم شده اند به 62 نفر رسیده است.

شبکه العربیه هم در توییتر خود گزارش کرد که نگهبانان سفارت آمریکا در بغداد، در حال شلیک نارنجک صوتی برای متفرق کردن معترضان در خارج از ساختمان سفارت است.

تا ساعتی پیش وبسایت الحشد الشعبی خبر داده بود که به دلیل شلیک گارد حفاظت از سفارت آمریکا، شمار مجروحان بیست نفر است.

از معترضان تظاهرات مقابل سفارت آمریکا

معترضان امروز با نصب پرچم گروه های مقاومت و پرچم الحشد الشعبی بر فراز دیوار سفارت آمریکا، پرچم این کشور نیز مقابل سفارتش آتش زدند و با سر دادن شعار ضدآمریکایی، خواهان بسته شدن این سفارتخانه و اخراج سفیر آن شدند.

مردم معترض همچنین بر روی دیوار این سفارتخانه شعارهای متعددی در حمایت از الحشد الشعبی و مخالفت با آمریکا نوشتند. از جمله این شعارها این بود که سفارتخانه آمریکا، لانه جاسوسی و تروریستی است.

از معترضان تظاهرات مقابل سفارت آمریکا

تجمع و تظاهرات مقابل سفارت آمریکا

310 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 3 اسفند 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 784

به "تصاویر، بیش از 60 مجروح در تیراندازی محافظان سفارت آمریکا به معترضان عراقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر، بیش از 60 مجروح در تیراندازی محافظان سفارت آمریکا به معترضان عراقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید