تعدیل نرخ اجاره بها در بازار مسکن

به گزارش فیس راز، تعدیل نرخ اجاره بها در بازار مسکن ، با نزدیک شدن به روزهای پایانی فصل نقل و انتقال ها، حباب نرخ رهن و اجاره آپارتمان های میان متراژ که بیشترین تقاضا را دارند، کاملا تخلیه شده و نرخ های پیشنهادی کاذب به نرخ های قطعی و واقعی نزدیک شده است.

تعدیل نرخ اجاره بها در بازار مسکن

جهت دریافت خدمات اجرای هزینه اجرای بام سبز با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. روف گاردن و بام سبز با بهترین قیمت و بهترین کیفیت را از ما بخواهید.

به گزارش مجله ی دلتا نرخ پیشنهادی رهن و اجاره آپارتمان های میان متراژ در اوایل تابستان بیش از حد انتظار بود و اغلب بین 20 تا 30 درصد نسبت به نرخ های مشابه پارسال افزایش داشت.

در حال حاضر نرخ های یاد شده با اعمال تخفیف از سوی موجر در زمان عقد قرارداد قدری تعدیل شده و در نهایت میانگین افزایش اجاره بهای اعمال شده نسبت به نرخ های پیشین، 10 تا 15 درصد است.

طی ماه های خرداد تا مرداد، قیمت پیشنهادی موجران با توجه به سرازیر شدن تقاضای اجاره به بازار، حباب داشت و آنها امیدوار بودند در رقابت میان مستاجران برای یافتن ملک مناسب تر، بتوانند با اجاره ییشتر ملک خود را در اختیار متقاضیان قرار دهند. این امیدواری درهفته های پایانی شهریور به یاس تبدیل شد و آنالیز موتورهای جست وجوی ملکی نشان می دهد نرخ های پیشنهادی متناسب با واقعیت بازار مسکن تعدیل شده است.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 9 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 9 اردیبهشت 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 971

به "تعدیل نرخ اجاره بها در بازار مسکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعدیل نرخ اجاره بها در بازار مسکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید