تمدید فراخوان هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فرهنگستان هنر، این هم اندیشی در سه محور اصلی هنر رسانه ای دیجیتال و رویکردهای میان رشته ای، هنررسانه ای دیجیتال و فرایندهای فراوری و نمایش و هنررسانه ای دیجیتال در ایران برگزار می گردد.

تمدید فراخوان هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال

معاونت فرهنگی و هنری فرهنگستان هنر از همه علاقه مندان و پژوهشگران این حوزه، دعوت نموده است تا 30 مهرماه 1397، چکیده مقالات خود را به رایانامه DeputyArt@honar.ac.ir ارسال نمایند. مهلت ارسال اصل مقالات نیز تا 30 آبان ماه 1397 خواهد بود.

هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال آذرماه 1397 برگزار خواهد شد.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "تمدید فراخوان هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال"

به گزارش خبرنگاران، ترکیب 2 نفره شیرجه روهای ایران برای رکوردشکنی بی سابقه در بازی های آسیایی خود را آماده می نمایند که یکی از آنها شهنام نظرپور ستاره شیرجه ایران و ورزشکار کرمانشاهی است. نظرپور متولد 69 بوده و از سال 79 عضو تیم ملی شیرجه ایران است.

آخرین بازی های هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در حالی با حساسیت خاصی برگزار می شوند که پرسپولیس در کوشش است بار دیگر به صدر جدول رده بندی بازگردد.

به گزارش خبرنگاران به نقل از منابع طبیعی استان مرکزی، آتنا فرجی گفت: 75 هکتار از کویر میقان اراک طی دو سال اخیر با اعتباری بالغ بر 12 میلیارد ریال به بادشکن غیر زنده تجهیز شد که سال جاری نیز این طرح برای مقابله با حرکت ریزگردها و گرد و غبار در هشت هکتار از اراضی این منطقه اجرا گردیده...

امید ایران مقابل عربستان. یک بازی سختو حساس. دیداری که با نتیجه صفر بر صفر به سرانجام رسید. این تیم امید، هر چند فوق العاده نبود اما ناامیدمان هم نکرد. تیمی که حالا باید با کره شمالی ملاقات کند.

به "تمدید فراخوان هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با تمدید فراخوان هم اندیشی هنر و رسانه های دیجیتال

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید