حامیان ترامپ در اینترنت مدعی فریبکاری در خصوص کرونا شدند

به گزارش فیس راز، عده زیادی از حامیان دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در اینترنت مدعی فریبکاری در خصوص ابعاد خطرناک ویروس کرونا شده و این مساله را دروغ دانسته اند.

حامیان ترامپ در اینترنت مدعی فریبکاری در خصوص کرونا شدند

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی فیس راز به نقل از آسین ایج، یکی از گروه های مدافع ترامپ که خطرناک بودن ویروس کرونا را دروغ دموکرات ها می دانند، QAnon نام دارد. اعضای این گروه بر این باورند که دموکرات ها عده ای شیطان پرست بوده و بچه ها را ابزار هوس های شیطانی خود نموده اند.

حامیان ترامپ همچنین مدعی هستند شرایط در بیمارستان های آمریکا عادی است و هیچ شرایط آخرالزمانی در این کشور به علت شیوع کرونا وجود ندارد. این افراد با فیلم برداری از نمای بیرونی مراکز درمانی آمریکا و استفاده از هشتگ #FilmYourHospital مدعی می شوند خطرناک بودن ویروس کرونا یک دروغ و طرحی توطئه آمیز از سوی دموکرات ها برای مقابله با دونالد ترامپ است. این افراد مدعی هستند دموکرات ها در خصوص آمار کشته های کرونا هم اغراق می نمایند.

در عین حال مقامات بهداشتی و درمانی در آمریکا نسبت به تبعات رشد چنین دیدگاه های خطرناک و غلطی در این کشور هشدار می دهند. آنها می گویند اگر خطر کرونا در آمریکا جدی گرفته نگردد، زندگی هزاران نفر در این کشور به خطر می افتد.

حامیان ترامپ که خطر کرونا را جدی نمی گیرند، به بیل گیتس، سازمان ملل و سازمان بهداشت جهانی هم مشکوک هستند و می گویند آنها بر ضد رئیس جمهور آمریکا توطئه می نمایند. آنها دکل های مخابراتی نسل پنجم را نیز عامل گسترش ویروس کرونا می دانند. به نظر می رسد اگر این دیدگاه های افراطی توسط حامیان ترامپ در جامعه آمریکا گسترش یابد، زمینه درگیری های جدی مسلحانه در این کشور فراهم می گردد؛ به خصوص که ترامپ در روزهای اخیر حامیان مسلح خود در بعضی ایالت ها را تشویق به حضور خیابانی نموده و از آنها خواسته به فرمانداران دموکرات برای اتمام قرنطینه فشار آورند.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1108

به "حامیان ترامپ در اینترنت مدعی فریبکاری در خصوص کرونا شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حامیان ترامپ در اینترنت مدعی فریبکاری در خصوص کرونا شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید