حضور ترامپ با ماسک در یک مسابقه ورزشی

به گزارش فیس راز، رئیس جمهور آمریکا در حالی که ماسک به صورت زده بود، در مراسم افتتاحیه همراه با شیر یا خط انداختن با سکه برای بازی فوتبال آمریکایی سالانه نیروی دریایی-زمینی ارتش آمریکا در وست پوینت در نیویورک شرکت کرد؛ آخرین حضور وی در این مراسم به عنوان فرمانده کل قوا در آمریکا.

حضور ترامپ با ماسک در یک مسابقه ورزشی

به نقل از پایگاه هیل، در حالی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا پیاده و همراه با مقامهای دیگر وارد استادیوم میشد طرفداران حاضر در جمعیت تماشاچیان شروع به خوشحالی و سردادن شعار آمریکا کردند.

ترامپ بازی را با ایستادن در بخش نیروی زمینی شروع کرد اما در ادامه حرکت کرده و به سمت نیروی دریایی رفت. ترامپ تا خاتمه کوارتر اول ماسکی حاوی نشان ریاست جمهوری آمریکا زده بود.

دیگر اعضای ارتش که در جایگاه های استادیوم مایکی در وست پوینت گرد آمده بودند ماسک به صورت داشتند هر چند که رئیس جمهور آمریکا ابتدا بدون زدن ماسک در مراسم شرکت کرد.

ترامپ تا به امروز عمدتا از زدن ماسک در مراسم های عمومی به رغم دستورالعملهای کارشناسان سلامت در دولتش و توصیه های آنها به استفاده از ماسک در زمان عدم امکان فاصله گذاری اجتماعی، خودداری کرده است.

رئیس جمهور آمریکا پیشتر بعد از ترک مرکز پزشکی نظامی والتر رید در اوایل اکتر بعد از مبتلا شدن به کووید 19 ماسک به صورت زده بود.

روز شنبه سومین حضور متوالی ترامپ در بازی نیروی زمینی-نیروی دریایی بود. او همچنین اواخر 2016 به عنوان رئیس جمهور منتخب در این بازی حضور یافت.

تنها دو رئیس جمهور مشغول به کار تا کنون در دست کم سه بازی میان نیروی دریایی-نیروی زمینی شرکت کرده اند. جورج دبلیو. بوش در سالهای 2001، 2004 و 2008 و ترومن در سالهای 1945، 1950 و 1952 در این بازی حضور پیدا کردند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 دی 1399 بروزرسانی: 20 دی 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1470

به "حضور ترامپ با ماسک در یک مسابقه ورزشی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور ترامپ با ماسک در یک مسابقه ورزشی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید