خبرنگاران اولین برد نفت مسجدسلیمان با عبور از سپاهان

به گزارش فیس راز، تهران- خبرنگاران- تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان پیروز شد با رجحان قاطع برابر سپاهان اولین پیروزی خود در لیگ بیستم را کسب کند.

خبرنگاران اولین برد نفت مسجدسلیمان با عبور از سپاهان

به گزارش خبرنگاران، در اولین ملاقات هفته پنجم لیگ برتر فوتبال، تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان در استادیوم خانگی خود بهنام محمدی از ساعت 15 به مصاف سپاهان رفت که پیروز شد با نتیجه 3 بر یک رقیبش را شکست دهد و اولین برد خود را در لیگ بیستم رقم بزند.

احمد گوهری، مجتبی مقتدایی، بهروز نوروزی فرد، عباس بوعذار، سجاد جعفری، فرید بهزادی، محمد بلبلی، محمد مهدی احمدی، نیما انتظاری، میثم تهی دست، ساسان حسینی بازیکنانی بودند که در ترکیب نفت مسجدسلیمان قرار داشتند.

پیغام نیازمند، گئورگی ولسیانی، محمد نژادمهدی، امید نورافکن، مرتضی منصوری، مهدی کیانی، محمد کریمی، جلال الدین علی محمدی، محمدرضا حسینی، محمد محبی و سجاد شهباززاده بازیکنان سپاهان برای این ملاقات بودند.

در این ملاقات ابتدا تیم میزبان در دقیقه 5 توسط ساسان حسینی پیروز شد از حریف پیش بیفتد اما در واپسین دقایق نیمه نخست سجاد شهباززاده دروازه میزبان را باز کرد تا این ملاقات با تساوی در نیمه نخست همراه باشد.

در نیمه دوم اما نفت مسجدسلیمان در نیمه دوم اما نفت مسجدسلیمان عملکرد بهتری را ارائه داد و پیروز شد دو بار دیگر توسط سجاد جعفری در نیمه دوم اما نفت مسجدسلیمان عملکرد بهتری را ارائه داد و پیروز شد دو بار دیگر توسط سجاد جعفری و در نیمه دوم اما نفت مسجدسلیمان عملکرد بهتری را ارائه داد و پیروز شد دو بار دیگر توسط سجاد جعفری و مصطفی نائیج پور در نیمه دوم اما نفت مسجدسلیمان عملکرد بهتری را ارائه داد و پیروز شد دو بار دیگر توسط سجاد جعفری و مصطفی نائیج پور دروازه میهمان خود را باز کند تا این ملاقات با فزونی قاطع شاگردان مجتبی حسینی همراه باشد.

تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان با این نتیجه 6 امتیازی شد و به در رده نهم جدول رده بندی صعود کرد. سپاهان هم 7 امتیازی و در رده هفتم جدول باقی ماند.

منبع: ایرنا
انتشار: 19 دی 1399 بروزرسانی: 19 دی 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1468

به "خبرنگاران اولین برد نفت مسجدسلیمان با عبور از سپاهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اولین برد نفت مسجدسلیمان با عبور از سپاهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید