رونمایی دروازه بان استقلال از چک های برگشتی مالک تراکتور

به گزارش فیس راز، ماجرای مطالبات گلر کنونی استقلال از تراکتور وارد فاز جدیدی شده و مظاهری بابت عدم انجام تعهد از سوی تیم سابقش، چک های دریافتی را برگشت زد.

رونمایی دروازه بان استقلال از چک های برگشتی مالک تراکتور

جهت دریافت مشاوره خدمات چاپ تراکت از بهترین و باتجربه ترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ تراکت های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از نماشو بخواهید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، رشید مظاهری، گلر حال حاضر استقلال تهران و سابق تیم تراکتور که در جریان فسخ قراردادش با این باشگاه درگیر شکایت از سرخپوشان تبریزی شد، بعد از اعلام حکم به سودش توانست این باشگاه را محکوم به پرداخت 20 درصد باقی مانده از قراردادش کند.

مظاهری چند روز قبل در صفحه شخصی خود اطلاع داد که پیروز به دریافت مطالباتش از تراکتور نشده و میخواهد از این باشگاه شکایت کند.

مهدی صادقی، وکیل رشید مظاهری در این خصوص گفت: در جریان شکایت از باشگاه تراکتور به دلیل جعل و دست بردن در قرارداد رشید مظاهری، تخلف باشگاه تراکتور مسجل و تایید شد و پس از آن در کمیته تعیین شرایط باشگاه تراکتور را محکوم به پرداخت 20 درصد باقی مانده از قرارداد رشید کردیم که این حکم در کمیته استیناف هم تایید شد.

وی اضافه نمود: با وجود اینکه طبق قانون باشگاه تراکتور موظف بود همان روز با ما تسویه حساب کند ولی این باشگاه چکی را که به نام یک شخص بود به مبلغ باقی مانده طلب رشید در فدراسیون فوتبال گذاشته بود تا به ما پرداخت گردد و تاریخ این چک 10 اردیبهشت بود. اگرچه این اقدام مورد پذیرش ما نبود ولی با پادرمیانی آقای نورشرق و به خاطر اینکه تراکتور بازی های آسیایی را در پیش داشت این چک را قبول کردیم. روز 10 اردیبهشت وقتی به بانک مراجعه کردیم برای وصول چک، مبلغ در حساب موجود نبود و چک برگشت خورد و با شخص صاحب چک هم تماس گرفتیم خط خود را از دسترس خارج نموده و جوابگو نبود.

وکیل مظاهری در سرانجام گفت: بعد از این ماجرا باشگاه تراکتور در فضای مجازی مطالبی مطرح کرد که خوشایند نبود و به همین دلیل ما تصویر چک برگشت خورده را در اختیار شما قرار دادیم تا صحت ادعای ما تعیین گردد. با وجود رفتار صادقانه مظاهری و فدراسیون فوتبال، باشگاه تراکتور چنین رویه ای نداشت و به همین دلیل هم از مراجع قضایی فوتبالی و هم عمومی این موضوع را پیگیری نموده و از باشگاه تراکتور شکایت کردیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 18 خرداد 1400 بروزرسانی: 18 خرداد 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1739

به "رونمایی دروازه بان استقلال از چک های برگشتی مالک تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی دروازه بان استقلال از چک های برگشتی مالک تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید