سندرز: همزمان با جشن پیروزی بایدن، مبارزه تازه شروع می گردد

به گزارش فیس راز، سناتور دموکرات آمریکایی در توییتی مطرح کرد: ما پیروزی آشکار جو بایدن در انتخابات را جشن می گیریم اما می دانیم که مبارزه ما انتها نیافته و تازه شروع می گردد.

سندرز: همزمان با جشن پیروزی بایدن، مبارزه تازه شروع می گردد

برنی سندرز در این توییت فیلمی را نیز منتشر کرد و ضمن اشاره به پیروزی احتمالی جو بایدن توضیح داد: همزمان با اینکه در حال صحبت با شما هستم، جو بایدن در جهت پیروزی در پنسیلوانیا، جورجیا، اریزونا و نوادا و به دنبال آن تبدیل شدن به رئیس جمهوری منتخب آمریکا قرار گرفته است.

سندرز توضیح داد: بایدن همچنین در جهت کسب آراء مردمی بیشتر قرار گرفته است. همان گونه که گفتم این انتخاب فقط مربوط به رقابت میان جو بایدن و دونالد ترامپ نبود، بلکه فراتر و عمیق تر از این حرفها بود. این انتخابات علیه دروغ گویی های بیمارگونه و نامعقول در کاخ سفید و انتخاب در جهت حفظ دموکراسی و حاکمیت قانون بود. خدا رو شکر می کنم که کار انجام شد. در روزهای آینده هر کسی در دنیا برای پیروزی آشکار بایدن اعتبار قائل خواهد شد.

این قانونگذار دموکرات خاطر نشان کرد: از جمله موارد مورد توجه در این انتخابات مشارکت بالا به ویژه مشارکت جوانان بود که بالاترین میزان در تاریخ آمریکا محسوب می گردد. در این میان از جمله اهداف آینده همکاری سریع کنگره و رئیس جمهوری جدید برای رسیدگی به بحران های بزرگی که آمریکا با آنها روبرو است، می باشد.

وی همچنین در ادامه این ویدئو مطرح کرد: ظرف چند هفته آینده لایحه ای را در سنا ارائه میکنم که تمایل دارم ظرف 100 روز در کنگره جدید تصویب گردد. این لایحه شامل یک بسته کمکی مرتبط با شیوع کرونا با هدف حفاظت از بیکاران و فعالیت های تجاری کوچک است. در این لایحه ما به دنبال پرداخت های متعادل هستیم. این لایحه در خصوص بهبود شرایط خدمات درمانی آمریکا نیز می باشد. همچنین از جمله اهداف دیگر این لایحه کاهش چشمگیر بهای دارو و ایجاد شغل های مناسب در جامعه خواهد بود.

تازه ترین اخبار و آمار رسمی نتایج انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا همچنان حاکی هستند که جو بایدن با 264 رای الکترال در برابر 214 رای الکترال دونالد ترامپ پیشتاز است و با وجود اینکه گفته می گردد ترامپ همچنان حاضر به پذیرش شکست نیست اما بایدن هر لحظه با شمارش آرای پستی موقعیتش بهتر می گردد و همه آمریکایی ها در انتظار اعلام نتایج نهایی بسر می برند.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 20 آذر 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1406

به "سندرز: همزمان با جشن پیروزی بایدن، مبارزه تازه شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: همزمان با جشن پیروزی بایدن، مبارزه تازه شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید