شرکت ارتباطات زیرساخت برنده تندیس برنزی جایزه مدیریت پروژه شد

به گزارش فیس راز، با ارزیابی های اجرا شده، شرکت ارتباطات زیرساخت در بخش فاز یک توسعه شبکه IP ملی کشور، تندیس برنزی نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران را به دست آورد.

شرکت ارتباطات زیرساخت برنده تندیس برنزی جایزه مدیریت پروژه شد

به گزارش ، بر اساس اعلام انجمن مدیریت پروژه ایران، شرکت ارتباطات زیرساخت برای نخستین بار در حوزه ICT، در بخش فاز یک توسعه شبکه IP ملی کشور دارای رتبه شد و تندیس برنز را دریافت کرد.

حمید فتاحی رئیس هیات مدیره شرکت ارتباطات زیرساخت در مراسم اهدای این جایزه با تاکید به اینکه شرکت ها و مجموعه هایی مانند شرکت زیرساخت باید در معرض ارزیابی ها و استاندارد ها قرار بگیرند، گفت: این ارزیابی ها باعث می شود عملکرد ها مطابق استاندارد های روز دنیا شود و یکی از این موارد که اهمیت بسیاری دارد مدیریت پروژه و تطبیق آن با دانش روز دنیا است.

  • تا پنج سال آینده، هر مرکز استان حداقل یک دیتاسنتر خواهد داشت

وی به اقدامات شرکت ارتباطات زیرساخت در حوزه ها بهره وری، کیفیت و اصلاح فرآیند ها اشاره کرد و افزود: در این حوزه تاکید داریم که در ارزیابی ها قرار بگیریم چرا که کار کردن با دانش روز دنیا خروجی بسیار متفاوتی دارد.

معاون وزیر ارتباطات، اهمیت این جایزه را همراه شدن با دانش روز دنیا در مدیریت پروژه بیان نمود و گفت: در این شرایطی که با محدودیت های مختلفی مانند تحریم ها روبرو هستیم باید از طریق یک الگو پروژه ها را طوری مدیریت کنیم که با کمترین ریسک و هزینه انجام شود.

وی با اشاره به اینکه توسعه زیرساخت ارتباطی فقط توسعه ارتباطات نیست، افزود: توسعه ارتباطات در شرایطی که این حوزه به تمام ابعاد زندگی تسری پیدا کرده، شامل توسعه تمام زیرساخت های کشور می شود و عقب افتادگی در این حوزه می تواند موجب عقب افتادگی در حوزه های دیگر شود.

بر اساس همین گزارش، در ادامه این جلسه یکی از داوران این جایزه به تشریح فرایند برگزاری و انتخاب برگزیدگان نهمین دوره جایزه ملی مدیریت پروژه ایران پرداخت و در پایان نیز تندیس برنزی جایزه ملی مدیریت پروژه ایران در بخش فاز یک توسعه شبکه IP ملی کشور به حمید فتاحی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت ارتباطات زیرساخت اهدا شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 11 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1261

به "شرکت ارتباطات زیرساخت برنده تندیس برنزی جایزه مدیریت پروژه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت ارتباطات زیرساخت برنده تندیس برنزی جایزه مدیریت پروژه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید