عوارض صادرات پیاز حذف شد

به گزارش فیس راز، استاندار کرمان گفت: با پیگیری استانداری کرمان و اتاق بازرگانی، عوارض صادرات پیاز حذف شده و امکان صادرات این محصول به خارج از کشور به ویژه کشورهای همسایه فراهم می گردد.

عوارض صادرات پیاز حذف شد

به گزارش فیس راز به نقل از ایسنا، محمدجواد فدایی در جلسه برنامه ریزی حمل و توسعه بازار محصولات کشاورزی جنوب استان کرمان گفت: با توجه به اهمیت حمل محصولات کشاورزی جنوب مقرر شد به صندلی های منطقه ابلاغ گردد تا سوخت آزاد را به میزان مورد احتیاج در اختیار ناوگان حمل و نقل منطقه قرار دهند.

استاندار کرمان گفت: همچنین مصوب شد یاری های صورت گرفته در مورد تامین لاستیک، روغن و افزایش سهمیه سوخت غیرآزاد استمرار می یابد.

فدایی اضافه نمود: مقرر شد به همه دستگاه های ذیربط ابلاغ گردد تمهیدات لازم را فراهم آورند تا کرونا تاثیری در کاهش حجم ناوگان حمل و نقل منطقه نداشته باشد.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب با استان های دیگر هماهنگ کند تا پیاز، گوجه و سایر محصولات مورد احتیاج خود را از منطقه جنوب استان تامین نمایند. همچنین کارخانه های فرآوری کشور مواد اولیه مورد احتیاج خود را از جنوب استان خریداری نمایند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 10 خرداد 1399 بروزرسانی: 10 خرداد 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1045

به "عوارض صادرات پیاز حذف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عوارض صادرات پیاز حذف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید