محبی: می خواهم ملی پوش شوم و مهم نیست یک تیم ملی داشته باشیم یا 2 تیم، دوست داشتم در تیمی مدعی باشم

به گزارش فیس راز، مدعی سنگین وزن تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت داشتن دو تیم ملی احتمالی به خاطر فاصله کم مسابقات جهانی و بازی های آسیایی سال آینده، چیزی نیست که به آن فکر کند و او صرفاً در پی رسیدن به دوبنده تیم ملی است.

محبی: می خواهم ملی پوش شوم و مهم نیست یک تیم ملی داشته باشیم یا 2 تیم، دوست داشتم در تیمی مدعی باشم

یدالله محبی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره موفقیتش در مسابقات ارتش های دنیا، گفت: خدا را شکر مسابقه خوبی برایم بود و توانستم آغاز خوبی داشته باشم. تمرینات خوبی را انجام می دهم و امیدوارم بتوانم فرایند خوبی را که پیش گرفتم، ادامه دهم. اکنون هم در اردوی لیگ هستیم. بعد از مسابقات ارتش های دنیا دچار سرما خوردگی شدم، ولی حالا بهترم و به کشتی های پایانی لیگ می رسم.

وی که با امیرحسین زارع دیگر مدعی سنگین وزن تیم ملی در لیگ هم تیمی است، در این باره توضیح داد: معلوم نیست کدامیک از ما در مرحله پایانی لیگ کشتی بگیریم و هنوز چیزی معین نشده است. زمانی که می خواستم در لیگ کشتی بگیرم، می دانستم امیرحسین زارع حتماً در تیم شهر خودش (فولادین ذوب) کشتی می گیرد. من هم دوست داشتم در یک تیم قوی باشم که برای قهرمانی بجنگد. طبق صحبت هایی که با مدیرعامل باشگاه داشتیم، کارم را در فولادین ذوب آغاز کردم. قبلاً در اردوی تیم ملی فرصت مناسبی ایجاد نشد که با هم تمرین کنیم، چون زمانی که من در اردو بودم، او نبود و زمانی که او بود، من در اردو حضور نداشتم، اما حالا با هم در اردوی تیم مان هستیم.

محبی که برای حضور در مسابقات قهرمان کشوری تمریناتش را دنبال می نماید، در این باره هم گفت: با توجه به فرصت مناسبی که بین مسابقات لیگ و قهرمان کشوری وجود دارد، به آمادگی مناسب می رسم.

این کشتی گیر کرمانشاهی سنگین وزن با اشاره به حضور چند مدعی در 125 کیلوگرم تأکید کرد: مدعیان زیاد هستند و همه هم کوشش می نمایند که ملی پوش شوند. من نیز طبق چیزی که به وسیله فدراسیون اعلام شده است، تمریناتم را برای ورود به چرخه دنبال می کنم.

وی مهمترین مسابقه پیش روی کشتی را مسابقات قهرمان کشوری دانست و یادآور شد: نفرات برتر کشور قرار است به مسابقات آسیایی بفرایند. اینکه با توجه به فاصله کم مسابقات دنیای و بازی های آسیایی سال آینده، به نظر می رسد دو تیم ملی داشته باشیم، چیزی نیست که من اصلاً به آن فکر کنم. من می خواهم ملی پوش شوم و مهم نیست که یک تیم ملی داشته باشیم یا دو تیم. من هدف خودم را دنبال می کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 8 بهمن 1400 بروزرسانی: 8 بهمن 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2035

به "محبی: می خواهم ملی پوش شوم و مهم نیست یک تیم ملی داشته باشیم یا 2 تیم، دوست داشتم در تیمی مدعی باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محبی: می خواهم ملی پوش شوم و مهم نیست یک تیم ملی داشته باشیم یا 2 تیم، دوست داشتم در تیمی مدعی باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید