مردم دارایی سهام عدالت خود را در سایت کارگزاری ها مشاهده کنند

به گزارش فیس راز، دبیرکل کانون کارگزاران بورس گفت: دارندگان سهام عدالت می توانند با مراجعه به 108 سایت کارگزاری دارایی سهام عدالت خود را مشاهده کنند.

مردم دارایی سهام عدالت خود را در سایت کارگزاری ها مشاهده کنند

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری فیس راز از صداوسیما، روح الله میرصانعی دبیرکل کانون کارگزاران بورس گفت: دارندگان سهام عدالت می توانند با مراجعه به 108 سایت کارگزاری دارایی سهام عدالت خود را مشاهده کنند.

وی ادامه داد: سهامداران می توانند با کد ملی و شماره رهگیری وارد سامانه سهام عدالت شوند و نسبت به دادوستد سهام خود تصمیم بگیرند.

میر صانعی گفت: در گام اول دارندگان این سهام می توانند 30 درصد از سبد سهام خود را بفروش برسانند و با مراجعه به کارگزاری سفارشات خود را ارسال و کارگزار فردای روز سفارش، اقدام به فروش کند، البته سهام عدالت به قیمت بازار همان روز بفروش می رسد.

وی ادامه داد: تنها مشتریانی می توانند ثبت سفارش الکترونیکی انجام دهند که شماره شبای و تلفن خود را در سامانه خصوصی سازی ثبت کرده اند و از طریق سایت کارگزاری با تحلیل گران بازار در خصوص سهام خود مشورت کنند.

میر صانعی با اشاره به اینکه دارندگان سهام عدالت از حرفه ای های بازار مشورت بگیرند گفت: افرادی که شماره خود را در سامانه ثبت نکرده اند باید با مراجعه حضوری به کارگزاری ها ثبت سفارش کنند.

4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1138

به "مردم دارایی سهام عدالت خود را در سایت کارگزاری ها مشاهده کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مردم دارایی سهام عدالت خود را در سایت کارگزاری ها مشاهده کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید