هواپیمای مسافربری سنگاپور تهدید تروریستی دریافت کرد

به گزارش فیس راز، یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی سنگاپور (اس آی ای) که از سان فرانسیسکو راهی سنگاپور بود تهدید بمب گذاری دریافت نموده ولی بدون هیچ گونه حادثه ای به مقصد رسیده است.

هواپیمای مسافربری سنگاپور تهدید تروریستی دریافت کرد

برای دیدن توسعه یافته ترین شهر آسیا، با تور سنگاپور همراه شوید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، پلیس با انتشار بیانیه ای اعلام نمود: یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی سنگاپور که از سان فرانسیسکو به سوی سنگاپور در حرکت بوده تهدید بمبگذاری دریافت نموده ولی بدون هیچ حادثه ای به مقصد رسیده است.

پلیس کنترل های امنیتی را انجام داده ولی چیز مشکوکی در هواپیما یا بین مسافران پیدا ننموده است. هنوز معلوم نیست این تهدید به بمبگذاری از سوی چه کسی و چگونه مطرح شده است.

شهر سانفرانسیسکو پس از حملات تروریستی اخیر در پاریس که منجر به کشته شدن 130 نفر شده، سطح هشدار امنیتی را افزایش داده است. سنگاپور مرکزی برای دفاتر بسیاری از شرکتهای بزرگ بین المللی است و این کشور یکی از مراکز اصلی حمل و نقل هوایی در جنوب شرق آسیا به شمار می رود.

این اتفاق در شرایطی اتفاق افتاده است که امروز یکشنبه یک فروند هواپیمای مسافربری خطوط هوایی ترکیش ایرلاینز که از نیویورک به سوی آنکارا در حال پرواز بوده، به علت تهدید تروریستی مجبور به تغییر راستا به سوی کانادا شده است.

هواپیمای مسافربری ترکیه به علت تهدید تروریستی مجبور به فرود در فرودگاه بین المللی هالیفاکس کانادا شده تا تحقیق و آنالیز در مورد تهدید بمب گذاری در این هواپیما انجام گردد.

مقام های فرودگاه هالیفاکس اعلام نمودند: این هواپیما امروز یکشنبه سالم در فرودگاه به زمین نشسته است. این هواپیمای مسافربری 256 سرنشین داشته است.

پ

منبع: تسنیم
انتشار: 26 مرداد 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 282

به "هواپیمای مسافربری سنگاپور تهدید تروریستی دریافت کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هواپیمای مسافربری سنگاپور تهدید تروریستی دریافت کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید