واکنش دوباره پرسپولیس درباره پست جنجالی اینستاگرام

به گزارش فیس راز، ابراهیم شکوری درباره اتفاق های رخ داده و انتشار یک پست اینستاگرامی در صفحه رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: دقایقی پس از آن که هواپیمای حامل اعضای کاروان پرسپولیس ایران به شهر گوا رسید، متوجه اتفاقات رقم خورده در طول مدت پرواز از جمله انتشار پستی عجیب از طریق ارگان خبری باشگاه شدیم. از همان لحظه پیگیری را آغاز کردیم تا مسائل بیشتری برای باشگاه به وجود نیاید.

واکنش دوباره پرسپولیس درباره پست جنجالی اینستاگرام

وی افزود: رابطه دو کشور ایران و هند همواره در طول تاریخ در بالاترین سطح خود قرار داشته و نزدیکی فرهنگی مردم، احترام بالایی را در ارتباط هر دو کشور ایجاد کرده است. بدون تردید ایران و هند دوست و برادر بوده اند و باقی می مانند. حتی روزی که شهر گوا به عنوان میزبان پرسپولیس انتخاب شد، جعفر سمیعی مدیرعامل باشگاه با انتشار پیامی گفت به این انتخاب، احترام می گذارد و برای بسط دادن آرامش و صلح، تیم را مهیای سفر به هند می کند.

سخنگوی باشگاه پرسپولیس ایران ادامه داد: ما با انتشار یک پست ویژه، بابت اتفاقات گذشته از مردم هند عذرخواهی کردیم و خواستار برخورد شدیدی از سوی شرکت کارگزار با عوامل این اتفاق شدیم. از طرفی، شب گذشته نیز، نامه ای رسمی برای فدراسیون این کشور نوشتیم تا ضمن توضیح مسائلی که منجر به انتشار آن پست از طریق صفحه اینستاگرام باشگاه شده، مراتب عذرخواهی خود را به گوش مسئولان فدراسیون هند برسانیم.

شکوری در نهایت گفت: هیچ قصد و انگیزه ای برای رنجاندن مردم عزیز هند در میان نبود و با اینکه از شرایط میزبانی و امکانات ورزشی در شهر گوا انتقاداتی داریم، ولی مسائلی که رقم خورده، صرفا یک اشتباه در امر هماهنگی و همچنین کج سلیقگی ادمین صفحه اینستاگرام باشگاه پرسپولیس است. ارگان های خبری باشگاه طبق یک قرارداد منعقد شده در گذشته، در اختیار کارگزار باشگاه است، ولی امیدواریم دیگر شاهد رقم خوردن چنین مسائل فرهنگی نباشیم؛ مسائلی که باعث ایجاد سوتفاهم و زمینه ساز دلخوری مردم کشور های دیگر می شود.

منبع: فرارو
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1695

به "واکنش دوباره پرسپولیس درباره پست جنجالی اینستاگرام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش دوباره پرسپولیس درباره پست جنجالی اینستاگرام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید