چالش پرسپولیس برای پرداخت بدهی به بازیکنی که استقلالی بود!

به گزارش فیس راز، سوشا مکانی و شایان مصلح دو بازیکن پیشین پرسپولیس سال گذشته به دلیل پرداخت نشدن مطالبات شان از باشگاه پرسپولیس به کمیته شرایط شکایت کردند و در نهایت با حکم این کمیته پنجره نقل وانتقالاتی سرخپوشان در اسفند ماه بسته شد. پس از این اتفاق و با مساعدت کمیته شرایط، سازمان لیگ و توافق مدیران باشگاه پرسپولیس با طلبکاران، سرخپوشان تضمین دادند تا تاریخ 18 خرداد ماه سال جاری مطالبات طلبکاران داخلی این باشگاه را پرداخت کنند.

چالش پرسپولیس برای پرداخت بدهی به بازیکنی که استقلالی بود!

باشگاه پرسپولیس در همان زمان با تعدادی از طلبکاران داخلی خود به توافق رسید، اما با نزدیک شدن به تاریخ وعده داده شده، مدیران باشگاه پرسپولیس تا چند روز آینده باید مطالبات 800 میلیونی سوشا مکانی و 500 میلیونی شایان مصلح را پرداخت کنند و در غیر اینصورت با جرایم دیگری از سوی کمیته شرایط روبرو خواهند شد.

به همین دلیل شنیده می شود باشگاه پرسپولیس مبلغ مطالبات مکانی و مصلح را آماده کرده است و تا چند روز دیگر این مطالبات پرداخت خواهد شد. البته باشگاه پرسپولیس همچنان نسبت به رأی کمیته استیناف درباره مطالبات سوشا مکانی معترض و معتقد است این بازیکن به دلیل مسائل انضباطی در زمان حضور در پرسپولیس به اندازه 50 درصد از مبلغ قراردادش جریمه شده است و چطور رأی ابتدایی 145 میلیونی کمیته شرایط، در کمیته استیناف به 800 میلیون تومان تغییر کرده است.

سوشا مکانی در زمان حضور در باشگاه پرسپولیس، به دلیل مسائل انضباطی شش ماه از حضور در میادین محروم شد و باشگاه پرسپولیس به همین دلیل به اندازه 50 درصد از مبلغ قرارداد 800 میلیونی این بازیکن، او را جریمه کرد، جریمه ای که به گفته وکیل سوشا مکانی و کمیته استیناف در سازمان لیگ ثبت نشده است و به همین دلیل سرخپوشان به پرداخت کل مطالبات 800 میلیونی محکوم شده اند.

در هر صورت مسئولان باشگاه پرسپولیس علاوه بر رسیدگی به پرونده سوشا مکانی، تا چند روز دیگر جلسه ای نیز با شایان مصلح و وکیل این بازیکن برگزار خواهند کرد و تکلیف پرداخت مطالبات این بازیکن نیز مشخص خواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1777

به "چالش پرسپولیس برای پرداخت بدهی به بازیکنی که استقلالی بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چالش پرسپولیس برای پرداخت بدهی به بازیکنی که استقلالی بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید