احتمال حذف النصر و الاهلی عربستان از لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش فیس راز، روزنامه الشرق الاوسط عربستان به نقل از منابع مطلع اطلاع داد که اوضاع کمیته صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال این کشور نامناسب است چرا که تعدادی از باشگاه ها مدارک و مستندات لازم را برای دریافت مجوز حرفه ای از کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه نکرده اند.

احتمال حذف النصر و الاهلی عربستان از لیگ قهرمانان آسیا

برای سفر با سفر به پوکت در زمستان همراه ما باشید. هیچ جا بهتر از سواحل زیبای تایلند نمیتواند خستگی را از تن شما بدر کند و تجربه آرامش را به شما بدهد.

این روزنامه با بیان اینکه باشگاه های عربستان تا 11 اکتبر برای تکمیل مدارک خود فرصت داشتند، نوشت: باشگاه های سعودی در آخرین ساعات تعیین شده مدارک خود را وارد کردند، اما تاخیر بسیاری از باشگاه ها در تکمیل پفراینده ها، مسئولان کمیته صدور مجوز حرفه ای را مجبور کرد تا از AFC فرصت دیگری بگیرند و اسناد را آماده نمایند. بعضی از این قرارداد ها برای بازیکنان و مربیان داخلی و خارجی است.

فرایند ورود اسناد مربوط به قرارداد بازیکنان و مربیان به نظر پیچیده می آید بخصوص اگر موارد اقتصادی مرتبطی وجود داشته باشد که توسط طرفین تکمیل نشده باشد، زیرا اسناد بعضی از باشگاه ها نزدیک به 3 هزار صفحه است که آنالیز آن سخت است و به زمان زیادی احتیاج دارد.

الشرق الاوسط یک هفته پیش خبر هایی را منتشر کرد که تعیین شد باشگاه های النصر، الاهلی و الوحده (به ترتیب تیم های دوم تا چهارم فصل گذشته لیگ عربستان) به دلیل پفراینده های کمیته حل اختلافات ورزشی با مسائل زیادی روبرو هستند بخصوص النصر در پفراینده عبدالله سالم بازیکن سابق خود.

این روزنامه در بخشی از گزارش خود آورده است که عدم تکمیل مدارک و پفراینده های مورداحتیاج از سوی بعضی باشگاه ها، مسئولان را مجبور می نماید تا آن ها را از دریافت مجوز حرفه ای کنار بگذارند و بنابراین این تیم ها حق شرکت در لیگ قهرمانان را نخواهند داشت.

منبع: فرارو
انتشار: 6 آذر 1399 بروزرسانی: 6 آذر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1377

به "احتمال حذف النصر و الاهلی عربستان از لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال حذف النصر و الاهلی عربستان از لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید