با خوش شانس ترین خانواده دنیا آشنا شوید

به گزارش فیس راز، خانواده سوسانتو Susanto از یک تراژدی بزرگ فرار کرد.

با خوش شانس ترین خانواده دنیا آشنا شوید

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

دو خانواده به خاطر از دست دادن پرواز QZ 8501 هواپیمایی ایر آسیا از سورابایای Surabaya اندونزی به سنگاپور، که از قبل رزرو کرده بودند اما روز گذشته آن را از دست دادند از ستاره اقبال خود تشکر کردند. این هواپیما دیروز بر روی دریای جاوا Java ارتباط خود را با مرکز کنترل ترافیک هوایی از دست داد.

یکی از اعضای بیمار خانواده زندگی چاندرا سوسانتو Susanto Chandra، همسرش اینگه Inge، و سه فرزند خود کریستوفر 10 ساله ، نادین 7 ساله و فلیکس 5 ساله را نجات داد.این خانواده که در سورابایا زندگی می کنند، این پرواز را به خاطر بازدید از پدر سوسانتو رزرو کرده بودند. پدر من بیمار شد بنابراین ما تصمیم گرفتیم پروازمان را لغو کنیم . سوسانتو به پست روزانه استرالیا چنین گفت: ما از ماه مارس 2014 برای گذراندن تعطیلات در سنگاپور برنامه ریزی کرده بودیم ، بنابراین جای بسی تعجب داشت که دیروز سفرمان را لغو کردیم.

خبر مرتبط: هواپیمای مسافربری حامل 162 مسافر مفقود شد.

سوسانتو زمانی باخبر شد خانواده اش از یک فاجعه بزرگ جان سالم به در برده اند که خواهرش وحشت زده با خانواده تماس گرفت تا از سلامت حال آنان باخبر شود. وی گفت : من خدا را به خاطر رحمتی که به من و خانواده ام داشته بسیار شاکر هستم او ادامه داد : اما من برای مسافران این هواپیما خیلی ناراحت و متاسفم . آنها فقط در حال سفر به سنگاپور بودند ، شاید با خانواده خود و احتمالا برای تعطیلات ؛ اما در حال حاضر گم شده اند ، او ادامه داد. زندگی ما تغییر کرده و ما بسیار ممنون هستیم. ما فرصتی داریم تا بهترین انسانهایی باشیم که می توانیم و به دیگران کمک کنیم . ما خدا را بسیار شکر می کنیم .

این یک ایمیل از دست رفته بود که احتمالا آری پوترو کاهیونو Cahyono Ari Putro و نه نفر از اعضای خانواده او را از خطر مرگ در امان قرار داد.کاهیونو و خانواده اش بلیط پرواز شماره 8501QZ را خریداری کرده بودند که در اصل قرار بود از فرودگاه بین المللی یواندا Juanda در ساعت 7:30 صبح به وقت محلی پرواز کند. اما زمان پرواز به ساعت 05:20 صبح تغییر یافت ولی کاهیونو هرگز ایمیل هشدار تغییر ساعت پرواز را چک نکرد. او و خانواده اش در ساعت 5:30 صبح 27 دسامبر وارد فرودگاه شدند ، درست 10 دقیقه پس از اینکه این پرواز شوم از زمین بلند شده بود .

کاهیونو و خانواده اش پرواز 8501 QZ را رزرو کرده بودند، درست همان پروازی که خانواده سوسانتو رزرو کرده بود. بلیط آنها در اینجا قابل مشاهده است. (چاندرا سوسانتو)

شرکت هواپیمایی مربوطه بلیط پرواز بعدی سنگاپور را به کاهیونو و خانواده اش پیشنهاد داد، اما با نشر خبر ناپدید شدن هواپیمای پرواز 8501 QZ ، او و خانواده اش به کومپسKompas.com گفتند که تصمیم گرفته اند تا سفر خود را لغو کنند .

به نظر می رسد یکی از خانواده ها به این اندازه خوش شانس نبوده اند - خانواده چین-من چوی Chin-Man Choi ، یک مرد بریتانیایی که توسط پرواز QZ 8501 هواپیمایی ایرآسیا گم شده بنا به گزارشات بلیط خود را در آخرین لحظه خریداری کرده است. او می خواسته با دختر 2 ساله خود، زو Zoe، سفر کند تا به همسر و پسر جوانش که زودتر به سنگاپور رفته بودند بپیوندد.در همین حال ، تمام خانواده های 162 مسافر و خدمه پرواز QZ8501 به شدت منتظر اخبار جدید هستند. ماموریت امداد و نجات توسط نیروی هوایی سنگاپور و نیروی دریایی در اطراف دریای جاوا برنامه ریزی و متمرکز شده است و حدود نیمه شب به وقت محلی از سر گرفته می شود.

منبع: لست سکند
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 772

به "با خوش شانس ترین خانواده دنیا آشنا شوید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با خوش شانس ترین خانواده دنیا آشنا شوید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید