تدوین دستورالعمل مشترک برای افزایش ایمنی و حفظ حریم رودخانه فرحزاد

به گزارش فیس راز، در نشستی که با حضور مدیران و کارشناسان معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و شرکت آب منطقه ای تهران برگزار گردید، زمینه های همکاری بیشتر به منظور افزایش ایمنی و حفظ حریم رودخانه فرحزاد مورد بحث و گفتگو نهاده شد.

تدوین دستورالعمل مشترک برای افزایش ایمنی و حفظ حریم رودخانه فرحزاد

به گزارش شهر به نقل از پایگاه خبری معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران، کارگروه همکاری مشترک مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران با حضور صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری پایتخت و یوسف رضاپور سرپرست شرکت آب منطقه ای تهران تشکیل جلسه داد تا ضمن هم اندیشی پیرامون مسائل حریم رودخانه فرحزاد، راهکارهای افزایش ایمنی این رودخانه مقابل خطر سیلاب آنالیز گردد.

در این نشست مقرر شد تا نقشه شرایط موجود از بعضی مقاطع رودخانه فرخزاد که طی سنوات گذشته کانالیزه شده است، در اختیار کارشناسان شرکت آب منطقه ای تهران قرار گیرد تا اقدامات اجرایی لازم برای حفظ حریم و ارتقای ایمنی رودخانه، متعاقب ارائه طرح اجرایی توسط این شرکت برآورد و آنالیز گردد.

در این نشست مهندس حسن صفات سرپرست شهرداری منطقه 2، حبیب پوش پارس مدیرعامل شرکت خاکریزآب، مهندس پیمان عباسی مدیرکل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان ها و تنی چند از مدیران و کارشناسان شرکت آب منطقه ای تهران نیز حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 9 فروردین 1400 بروزرسانی: 9 فروردین 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1621

به "تدوین دستورالعمل مشترک برای افزایش ایمنی و حفظ حریم رودخانه فرحزاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین دستورالعمل مشترک برای افزایش ایمنی و حفظ حریم رودخانه فرحزاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید