توضیحات محسن هاشمی در مورد سبک جدید برگزاری جلسات شورای شهر

به گزارش فیس راز، رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مجوز های لازم را جهت برگزاری جلسات شورای شهر به صورت مجازی ازشورای عالی استان ها اخذ کرده ایم، گفت: جلسه امروز شورا به صورت ترکیبی برگزار گشت.

توضیحات محسن هاشمی در مورد سبک جدید برگزاری جلسات شورای شهر

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، محسن هامی رئیس شورای شهر تهران در حاشیه صحن امروز شورای شهر درباره موضوع کرونا در پایتخت گفت: صحن امروز شورای شهر به صورت ترکیبی یعنی مجازی و حضوری برگزار گشت و در ایام کرونا جلسات صحن را لغو نکردیم و سعی بر این بود که جلسه کمیسیون ها و کمیته ها مجازی و دورکاری انجام شود تا بتوانیم پروتکل های دستوری ستاد کرونا را هر چه بهتر رعایت کنیم.

وی افزود: جلسات ترکیبی صحن شورا به صورتی است که صحن با حضور کمتر از 15 نفر به صورت حضوری قابلیت برگزاری دارد و اعضاء می توانند به صورت کامل جلسات را گوش فرا دهند و اسلاید ها را ببینند همچنین وقت برای صحبت بگیرند و بدون هیچ مسئله ای رأی دهند.

رئیس شورای شهر تهران در ادامه درباره پرونده باغات در شورای شهر تهران گفت: پرونده باغات بسیار حساس است و اعضاء شورا هر وقت بحث شده که این قضیه به سرعت رسیدگی شود علاقه مند بوده اند که در صحن تصمیم های لازم اتخاذ شود. حدود 100 پرونده قرار است در مورد باغات در صحن شورا بررسی شود و در تلاشیم سرعت عمل ها را در این زمینه افزایش دهیم.

هاشمی اعلام کرد: اگر ستاد ملی مقابله با کرونا برگزاری جلسات ترکیبی را نپسندد و دستور دهد به صورت غیرحضوری صحن شورا برگزار شود این قابلیت وجود دارد که صحن کاملا مجازی برگزار شود و ما مجوز های لازم را از شورای عالی استان ها و هیأت دولت داریم و آئین نامه ها نیز اجازه به این موضوع می دهد.

وی گفت: قصد داریم که آخرین گروهی باشیم که در شهرداری فعالیت مان را تعطیل می کنیم. در حال حاضر برخی از پرسنل شهرداری در سازمان هایی مانند بهشت زهرا (س)، پسماند، مترو و اتوبوسرانی مجبورند با بیش از 50 درصد از نیرو ها فعالیت داشته باشند و ما نباید در این شرایط تعطیل شویم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1420

به "توضیحات محسن هاشمی در مورد سبک جدید برگزاری جلسات شورای شهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات محسن هاشمی در مورد سبک جدید برگزاری جلسات شورای شهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید