رضایی: اگر داوران عادی سوت می زدند جزو 3 تیم اول جدول بودیم، در ضربات آخر دقت و تمرکز کافی را نداریم

به گزارش فیس راز، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: اگر داوران عادی سوت می زدند، ذوب آهن جزو 3 تیم اول جدول بود و این را بدون اغراق می گویم، اما متأسفانه حق این تیم ضایع شد.

رضایی: اگر داوران عادی سوت می زدند جزو 3 تیم اول جدول بودیم، در ضربات آخر دقت و تمرکز کافی را نداریم

به گزارش خبرنگاران از اصفهان ، رحمان رضایی در نشست خبری پس از شکست 2 بر یک تیمش برابر تراکتور تبریز در هفته دهم رقابت های لیگ برتر، گفت: برنامه ما در نیمه نخست پرس از بالا بود که در مواردی در جابه جا شدن به خصوص در خط هافبک دفاعی مان تأخیر داشتیم اما در بسیاری از موارد هم پیروز بودیم.

وی اضافه نمود: متأسفانه در نیمه نخست از بعضی موقعیت های خود استفاده نکردیم، اما در نیمه دوم و برای جبران گل خورده، کوشش کردیم این موقعیت ها را جبران کنیم و پرس حریف را ادامه دهیم. بازیکنان کار بسیار سختی انجام دادند چون در فوتبال نمی توان 90 دقیقه یا 70 دقیقه به این شکل حریف را از خط دفاعی آن پرس کرد. در نیمه دوم کوشش کردیم به این شکل جلو برویم که پیروز شدیم موقعیت هایی را ایجاد نموده و روی دروازه حریف خطرساز شویم تا اینکه روی سانتری که از سمت راست انجام شد توانستیم به گل دست پیدا کنیم که متأسفانه با خطایی که انجام دادیم، غافلگیر شده و روی ضربه آزاد تراکتور در یارگیری بازیکنان حریف تعلل کردیم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن ادامه داد: با وجود تأکید فراوانی که در تمرینات هفته جاری داشتیم متأسفانه در یارگیری دقت نکردیم و آن توپ نباید گل می شد و بازیکنان در انجام مسئولیت های خود دچار فراموشی شدند که منجر به گل دوم حریف شد. پیش از گل دوم حریف نیز موقعیت هایی را به دست آوردیم که حتی در یک مورد، دروازه بان حریف هم از دروازه خارج شده بود اما نتوانستیم به گل دست پیدا کنیم.

رضایی در پاسخ به اینکه چقدر به بهبود شرایط تیمش امیدوار است، گفت: واقعاً به این تیم امیدوارم، چون می تواند کارهایی انجام دهد تا کوشش های خود را تکمیل کند اما در فوتبال اگر از موقعیت های خود استفاده نکنید، آسیب می بینید. باید در زدن ضربات آخر دقت و تمرکز بیشتری داشته باشیم. متأسفانه در بازی با پرسپولیس نیز شرایط مشابهی پیش آمد و در موقعیت هایی که احتیاج به تمرکز داشت، در زدن ضربات آخر دقت نداشتیم. ولی مطمئن باشید که به بازگشت این تیم امیدوارم تا ان شاءالله فرایند خوبی را در پیش بگیرد.

وی در پاسخ به اینکه آیا به خطرناک بودن موقعیت تیمش در جدول واقف است، بیان نمود: بله؛ بازی های زیادی تا سرانجام لیگ باقی مانده و از طرف دیگر، برنامه ما این است که کوشش و تمرکز خود را بیشتر کنیم و این تنها راهی است که بازیکنان تیم را از شرایط فعلی خارج نمایند و در فوتبال هر چیزی ممکن است.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره دلیل ناداوری ها درباره تیمش اضافه نمود: متأسفانه ناداوری زیاد بوده است و می توانم به جرأت بگویم اگر به جای اشتباهات مکرری که در بازی های ذوب آهن رخ داد، داوری روال عادی خود را طی می کرد و داوران عادی سوت می زدند، ذوب آهن جزو3 تیم اول جدول بود و این را بدون اغراق می گویم، اما متأسفانه حق این تیم ضایع شد. عوامل و مدیریت باشگاه باید روی این مسائل تمرکز بیشتری به خرج دهند و این اتفاقات را از نزدیک بیشتر رصد نمایند تا داوران باتجربه تری بازی های ما را سوت بزنند.

رضایی توضیح داد: تمام داورانی که قضاوت های بحث برانگیزی برای ما داشته اند کم تجربه بوده اند و نتوانستند بازی را عادی سوت بزنند و اشتباهات فاحشی را مرتکب شده اند. امیدوارم داوران بهتری در بازی های پیش رو داشته باشیم.

وی اعلام نمود: امیدوارم در بازی های پیش رو اشتباهات کمتری در زمین داشته باشیم و گل هایی که می زنیم را حفظ کنیم تا تیم از شرایط فعلی خارج گردد.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 23 بهمن 1399 بروزرسانی: 23 بهمن 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1524

به "رضایی: اگر داوران عادی سوت می زدند جزو 3 تیم اول جدول بودیم، در ضربات آخر دقت و تمرکز کافی را نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رضایی: اگر داوران عادی سوت می زدند جزو 3 تیم اول جدول بودیم، در ضربات آخر دقت و تمرکز کافی را نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید