محور گردشگری شال-ماجولان در خلخال امسال تکمیل می گردد

به گزارش فیس راز، محبوب حیدری ظهر سه شنبه در بازدید از پروژه های راهسازی در جنوب استان اردبیل توضیح داد: عملات اجرایی این محور با سرعت پیگیری و در صورت مساعد بودن فصل کاری طی سه ماه آینده عملیات زیرسازی آن به اتمام خواهد رسید.

محور گردشگری شال-ماجولان در خلخال امسال تکمیل می گردد

وی طول راه ارتباطی شال – ماجولان را در حوزه استان اردبیل 13.5 کیلومتر بیان کرد و یادآور گشت: پس از اجرای طرح های زیرسازی، اجرای روکش آسفالت نیز آغاز خواهد گشت.

مدیرکل راه وشهرسازی استان این محور را دروازه ورود گردشگران جنوب استان برشمرد و متذکر گشت: با تکمیل این محور زمینه ورود گردشگران به استان اردبیل از محور گردشگری ماسوله – شال – کلور- خلخال فراهم خواهد گشت.

وی همچنین با اشاره به عملیات اجرایی سایر پروژه های راهسازی در جنوب استان اردبیل بیان داشت: براساس برنامه ریزی ها عملیات زیرسازی راه اصلی کلور- درام در حال انجام بوده و هم اکنون یکی از سه پل مهم این طرح تکمیل و آماده بهره برداری است.

حیدری با بیان اینکه عملیات اجرایی دو پل بزرگ دیگر واقع در مسیر راه اصلی خلخال به درام نیز آغاز گشته است، اضافه نمود: کار مطالعه 18 کیلومتر اول مسیر و تبدیل مسیر فرعی به اصلی نیز آغاز گشته که با تکمیل و بهره برداری از این جاده، زمینه برای ورود بخش مهمی از گردشگران به استان از جنوب فراهم خواهد گشت.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 30 مرداد 1397 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 8

به "محور گردشگری شال-ماجولان در خلخال امسال تکمیل می گردد" امتیاز دهید

2 کاربر به "محور گردشگری شال-ماجولان در خلخال امسال تکمیل می گردد" امتیاز داده اند | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محور گردشگری شال-ماجولان در خلخال امسال تکمیل می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید