موجود بیگانه انسان نما در هند دیده شد

به گزارش فیس راز، تهران (پانا) - روزانه ویدئو های زیادی در فضای مجازی منتشر می گردد؛ از ویدئو های آموزشی و تفریح گرفته تا ویدئو های حوادث و ورزشی. اما بعضی از این ویدئو ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل یه ویدئو هایی داغ می شوند، مانند ویدئویی که پرسه یک موجود بیگانه انسان نما را در یکی از جاده های هندوستان نشان می دهد.

موجود بیگانه انسان نما در هند دیده شد

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور بمبئی ما را تجربه کنید. از دهلی، آگرا و جیپور دیدن کنید و در شهر زیبای بمبئی قدم بزنید، در محیط زیبای فیلم های هندی از لحظات لذت ببرید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوانان، در ویدئویی که در فضای مجازی منتشر شده تعدادی از رانندگان موتورسیکلت از کنار این موجود عجیب که در تاریکی جاده قدم می زند عبور می نمایند. در این ویدئو دست کم دو موتورسوار که متوجه حضور این موجود در وسط جاده شده اند موتورسیکلت خود را متوقف و آغاز به تهیه فیلم از آن می نمایند. در این ویدئو پس از عبور چند موتورسوار این موجود کمی مکث نموده و سپس به قدم زدن خود در وسط جاده ادامه می دهد. صدای وحشت زده یکی از موتورسواران در این ویدئو شنیده می گردد که می گوید: گزارش بده.بنا به گزارش رسانه های محلی هند این موجود بیگانه انسان نما بر روی پل چادوا دام در منطقه هازاری باغ در جهارخند رویت شد. انتشار این ویدئو در توئیتر با واکنش کاربران همراه بود و بعضی آن را روح، جن و یک موجود فرازمینی قلمداد کردند.

لازم به ذکر است؛ هنوز هیچ یک از مسئولان هندوستانی در خصوص اصالت این ویدئو و این موجود بیگانه انسان نما اظهارنظری ننموده اند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 تیر 1400 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1803

به "موجود بیگانه انسان نما در هند دیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موجود بیگانه انسان نما در هند دیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید