نرم افزار آکروبات را آپدیت کنید

به گزارش فیس راز، با توجه به اینکه استفاده از فایل های PDF مخرب در حملات فیشینگ به وسیله ایمیل در بین مهاجمان رواج دارد، ضروری است کاربران ادوبی و پی دی اف، نسبت به به روزرسانی نرم افزار Acrobat and Reader اقدام نمایند.

نرم افزار آکروبات را آپدیت کنید

شرکت ادوبی طی هفته گذشته با انتشار به روزرسانی هایی، 44 آسیب پذیری را در محصولات مختلف خود وصله کرد. مرکز ماهر (مدیریت امداد و هماهنگی رخدادهای رایانه ای) اعلام نموده در این بین 10 آسیب پذیری بحرانی در Acrobat and Reader و پنج آسیب پذیری بحرانی در Adobe Illustrator وصله شده است.

محصولات آسیب پذیر شامل این دیزاین، این کپی، ایلاستریتور، انیمیت و مدیوم می شوند. در این بین، به روزرسانی منتشرشده مربوط به محصول Acrobat and Reader از اهمیت بیشتری برخوردار است. بهره برداری از آسیب پذیری روزصفرم به شناسه CVE-2021-28550 در این محصول منجر به اجرای کد دلخواه روی سیستم آسیب پذیر خواهد شد.

همچنین مهاجمان در بعضی حملات محدود با بهره برداری فعال از این آسیب پذیری کاربران ویندوز را هدف قرار داده اند. با توجه به اینکه استفاده از فایل های PDF مخرب در حملات فیشینگ به وسیله ایمیل در بین مهاجمان رواج دارد، ضروری است در اسرع وقت به به روزرسانی نرم افزار Acrobat and Reader اقدام کنید و در صورت عدم امکان به روزرسانی، از گشودن فایل های PDF مشکوک با استفاده از این نرم افزار آسیب پذیر خودداری کنید.

در جدول زیر اطلاعات مختصری از بعضی آسیب پذیری های مهم محصولات پرکاربرد Adobe آورده شده است.،ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 19 خرداد 1400 بروزرسانی: 19 خرداد 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1741

به "نرم افزار آکروبات را آپدیت کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نرم افزار آکروبات را آپدیت کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید