نکوفر به عنوان مدیر فنی تیم های ملی کاتا انتخاب شد

به گزارش فیس راز، به گزارش خبرنگاران و به نقل از فدراسیون کاراته، محمد علی مردانی رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا گفت: یکی از مواردی که در چند جلسه اخیر شورای فنی و راهبردی کاتا مورد بحث و گفت و گو قرار گرفت انتخاب مدیر فنی تیم های ملی کاتا بود که در نهایت با رأی اعضای شورای فنی و راهبردی کاتا جمال الدین نکوفر به عنوان مدیر فنی تیم های ملی کاتا انتخاب شد.

نکوفر به عنوان مدیر فنی تیم های ملی کاتا انتخاب شد

وی افزود: جمال الدین نکوفر سال ها سرمربی تیم ملی کاتای ایتالیا بوده و شاگردان ایشان در کاتای جهان عنوان دار هستند. از نظر فنی ایشان یکی از بهترین ها در کاتای کشور هستند و به همین دلیل شورای فنی پیشنهاد معرفی ایشان به عنوان مدیر فنی تیم های ملی کاتا را به فدراسیون داد و در نهایت حکم ایشان از سوی رئیس فدراسیون صادر شد.

رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا درباره قطع همکاری برخی از اعضای شورای راهبردی کاتا در چند هفته اخیر عنوان داشت: با توجه به یکسری مسائل تعدادی از اعضا شورا تصمیم به کناره گیری گرفتند و ترجیح دادند که در شورا نباشند. ما دوست داشتیم در خدمت این عزیزان باشیم منتها آن تصمیم گرفتند از شورا کناره گیری کنند. خدمت تمام علاقه مندان به کاتا باید عرض کنم که تصمیمات در شورا مبتنی بر خرد جمعی است و یک یا دو نفر تصمیم نمی گیرند بلکه نظرات تمام اعضا در نظر گرفته می شود. از سوی دیگر انتظار می رود در کار گروهی همه اعضا تحمل شنیدن نظرات منفی را داشته باشند و به تصمیمی که یک جمع می گیرد احترام بگذارند.

مردانی در سرانجام گفت: انصافاً در این مدت فدراسیون کاراته حمایت بسیار خوبی از کاتا داشته و تقریباً با تمام مصوبات شورا موافقت کرده است. امید داریم همین شرایط ادامه داشته باشد و با حمایت فدراسیون بتوانیم ریل گذاری درستی برای کاتا کشور داشته باشیم. در کاتای ظرفیت های بسیاری موجود بوده که متأسفانه در سالهای گذشته کمتر به آن توجه شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 22 اردیبهشت 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1700

به "نکوفر به عنوان مدیر فنی تیم های ملی کاتا انتخاب شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکوفر به عنوان مدیر فنی تیم های ملی کاتا انتخاب شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید