واکنش عجیب لواندوفسکی به حرف های لیونل مسی

به گزارش فیس راز، هفته گذشته مراسم توپ طلای سال 2021 در شهر پاریس برگزار شده و لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی و 34 ساله پیروز شد برای هفتمین بار این جایزه بزرگ را از آن خود کند. این اتفاق در حالی رخ داد که با توجه به منتفی شدن مراسم سال 2020 به دلیل شیوع ویروس کرونا و درخشش رابرت لواندوفسکی در دو سال اخیر، بسیاری او را محق دریافت این جایزه می دانستند، اما در نهایت این اتفاق رخ نداد و لیونل مسی بالاتر از او نهاده شد. حالا رابرت لواندوفسکی در مصاحبه ای در مورد سخنان لیونل مسی بعد از دریافت جایزه و البته احساس ناخوشایند خود پس از شنیدن خبر دوم شدن صحبت نموده است.

واکنش عجیب لواندوفسکی به حرف های لیونل مسی

رابرت لواندوفسکی گفت: به وضوح ناراحت بودم و چیزی برای پنهان کردن وجود ندارد. با لیونل مسی رقابت خیلی نزدیکی در این دوره داشتم ... البته من به سبک بازی مسی و دستاوردهایش احترام می گذارم. اما اینکه من توانستم با او رقابت کنم، بیانگر سطح فوتبالی است که من در این سال ارائه داده ام. اما بدترین لحظه برای من همان موقعی بود که نتایج را فهمیدم. اعتراف می کنم که احساس ناراحتی زیادی داشتم. بعلاوه حس نارضایتی هم در من وجود داشت، زیرا در آستانه فتح توپ طلا بودم.

رابرت لواندوفسکی در ادامه با اشاره به سخنانی لیونل مسی پس از رفتن روی صحنه رفتن برای دریافت جایزه، گفت: دوست دارم حرف های لیونل مسی صادقانه باشد، نه فقط حرف های تو خالی. احتمال دریافت توپ طلای سال 2020؟ صادقانه خیلی مشتاق دریافت این جایزه نیستم.

لیونل مسی بعد از دریافت توپ طلای هفتم خود گفت: این یک شب خاص برای من است. مبارزه با لواندوفسکی باعث افتخار است، تو سال گذشته برنده توپ طلا بودی و فرانس فوتبال باید این جایزه را به تو بدهد. تو برنده توپ طلا بودی و باید این جایزه را در خانه خود داشته باشی.

ورزش سه

منبع: فرارو
انتشار: 4 بهمن 1400 بروزرسانی: 4 بهمن 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2032

به "واکنش عجیب لواندوفسکی به حرف های لیونل مسی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش عجیب لواندوفسکی به حرف های لیونل مسی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید