45 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور افتتاح می گردد

به گزارش فیس راز، خبرنگاران: معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: تا سرانجام سال جاری حدود 45 هزار واحد مسکونی در مناطق شهری زیر 25 هزار نفر کشور به بهره برداری می رسد.

45 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور افتتاح می گردد

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

جواد حق شناس در حاشیه افتتاح واحدهای مسکن مهر استان گلستان در گفت وگو با خبرنگار فیس راز در گمیشان اظهار کرد: هم اکنون حدود 58 هزار واحد مسکونی مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر در دست ساخت واقع شده است که میانگین پیشرفت فیزیکی آنها حدود 70 درصد است.

وی اضافه کرد: در صورت تامین امکانات زیرساختی و تسهیل در پرداخت وام برای واحدهای مسکونی مهر در دست اجرا در شهرهای زیر 25 هزار نفر، پرونده این واحدها حداکثر تا تیرماه سال 94 بسته می گردد.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور توضیح داد: از سال 84 تا به امروز نیز 270 هزار واحد مسکونی در شهرهای زیر 25 هزار نفر جمعیت به بهره برداری رسیده است.

حق شناس گفت: 20 هزار واحد مسکونی مهر در شهرهای زیر 25 هزار نفر کشور تکمیل شده ولی به دلیل نداشتن امکانات زیرساختی، تحویلشان به متقاضیان امکان پذیر نبوده و بلاتکلیف است.

وی اظهار کرد: در صورت تکمیل امکانات زیرساختی از سوی شرکت های خدمات رسان، این واحدهای مسکونی بلافاصله به متقاضیان واگذار خواهد شد.

حق شناس گفت: در مجموع بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در یک هزار نقطه شهری در شهرهای زیر 25 هزار جمعیت طرح مسکن مهر را در دست ساخت قرار داده است.

معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: بنیاد مسکن نقطه نظرات خود را برای ساخت این واحدهای مسکونی در قالب مسکن اجتماعی به وزارت راه و شهرسازی ارائه نموده است.

5 هزار و 179 واحد مسکن مهر صبح امروز به صورت متمرکز در گلستان به بهره برداری رسید.

ب

منبع: تسنیم
انتشار: 19 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 995

به "45 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "45 هزار واحد مسکونی در سراسر کشور افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید