آرتتا: از بازگشت به خانه خوشحالم، گفته بودم می روم، یاد می گیرم، آماده می شوم و برمی گردم

به گزارش فیس راز، میکل آرتتا در اولین نشست خبری خود به عنوان سرمربی آرسنال از رؤیاهایش گفت.

آرتتا: از بازگشت به خانه خوشحالم، گفته بودم می روم، یاد می گیرم، آماده می شوم و برمی گردم

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

به گزارش خبرنگاران، میکل آرتتا در اولین کنفرانس خبری به عنوان سرمربی تیم فوتبال آرسنال از بازگشت به خانه ابراز خوشحالی کرد.

او در آستانه بازی آرسنال مقابل اورتون گفت: به خانه بازگشتم. به شدت خوشحالم و از اینکه این فرصت به من داده شد که هدایت این باشگاه را برعهده بگیرم، احساس غرور می کنم. از انتظارات مردم نسبت به باشگاه آگاه هستم. سطح و موقعیت آرسنال را به خوبی می دانم و می دانم این باشگاه لایق چه چیزهایی است. نمی توانم برای کار با بازیکنان صبر کنم. خوشحالم و از وقتی که در خیابان کانلی لندن قدم زدم، احساس خوبی به من دست داد. این موضوع به من انرژی می دهد و احساس خوشحالی می کنم. حس عجیبی است. چهار یا پنج سال پیش نقشی متفاوت در این باشگاه داشتم، اما از زمانی که آرسنال را ترک کردم همواره رؤیای این روز را در سر داشتم. وقتی می خواستم آرسنال را ترک کنم به مردم گفتم می روم تا یاد بگیرم، آماده شوم و امیدوارم روزی که احساس کردم می توانم به آرسنال کمک کنم، به این باشگاه بازگردم. احترام بسیار زیادی برای باشگاه آرسنال قائلم و اگر احساس می کردم به اندازه کافی آماده حضور در اینجا نیستم، حضور روی نیمکت سرمربیگری این باشگاه را نمی پذیرفتم.

آرتتا در ادامه اضافه کرد: مایلم اندکی انرژی موجود در اینجا را تغییر دهم. هفته پیش با منچسترسیتی در اینجا حاضر بودم و پس از بازی و وقتی که احساس کردم چه اتفاقی در آرسنال رخ داده است، کمی ناراحت شدم. باید تمام افراد حاضر در باشگاه را باانگیره نگه دارم. از طرفی دیگر می خواهم تمام اعضای کادر فنی و کارکنان باشگاه را با طرز فکر خود آشنا کنم. بنابراین باید فرهنگی جدید بسازیم و در ادامه به تقویت آن بپردازیم. اگر طرز فکر و فرهنگی درست نداشته باشیم در لحظات سخت دچار لغزش می شویم. وظیفه من این است که راه و رسمی جدید را برای بازیکنانم تعریف کنم. اگر می خواهید بخشی از این تیم باشید، باید با این راه و رسم کنار بیایید. پس از انجام این مورد، می توانیم درباره چیزهای دیگر هم صحبت کنیم. طبیعتاً در حال حاضر به درمانی سریع نیاز داریم. باید دوباره پیروز شویم، سطح اعتمادبه نفس بازیکنان مان را افزایش دهیم و در این بین به طرفداران مان نیاز داریم. می خواهیم آنها از ما حمایت کنند. باید کارهای زیادی انجام شود و صحبت های زیادی با بازیکنانم خواهم داشت، با این حال احساس خوبی دارم.

او همچنین از آموخته هایش از گواردیولا گفت و اضافه کرد: از گواردیولا یاد گرفتم باید بی باک و ثابت قدم باشید و از طرفی برای ایجاد ذهنیت برنده در تیم تان، موظفید هر روز بیشتر از روز گذشته با فرهنگ باشگاه خو بگیرید. حفظ این ذهنیت حتی از ایجاد آن مشکل تر است و بنابراین هر روزی که در باشگاه کار می کنید، روز مهمی است. تمام حرکات شما و همه بخش های باشگاه مهم هستند. کیفیت پپ گواردیولا فوق العاده است. بازیکنان و کادر فنی باید به خودشان باور داشته باشند. اگر شما قابلیت انتقال تفکرات تان را داشته باشید، مردم آن تفکرات را خواهند پذیرفت. در این شرایط تیمی در اختیار خواهید داشت که در آن همه با هم متحد هستند و به این صورت قوی تر خواهید شد. طبیعتاً نگرانی برخی از طرفداران در مورد کم تجربگی ام را درک می کنم. سعی خواهم کرد با عملکردم آنها را قانع کنم که آماده این شغل هستم.

آرتتا در خاتمه اضافه کرد: به بازیکنان گفتم خودتان به خوبی اورتون را می شناسید و کاری را بکنید که حس می کنید درست است. البته بخش کوچکی از خواسته هایم را هم به آنها گوشزد کردم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 730

به "آرتتا: از بازگشت به خانه خوشحالم، گفته بودم می روم، یاد می گیرم، آماده می شوم و برمی گردم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آرتتا: از بازگشت به خانه خوشحالم، گفته بودم می روم، یاد می گیرم، آماده می شوم و برمی گردم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید