ابلاغ چارچوب جدید بودجه ریزی بر مبنای عملکردبه دستگاههای اجرایی

به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان برنامه و بودجه، محمد باقر نوبخت، در راستای اجرای بند پ ماده 7 قانون برنامه ششم، تبصره 2 و پیوست شماره 4 قانون بودجه سال 97 موضوع بودجه ریزی مبتنی بر عملکرد، چارچوب جدید تنظیم بودجه را به دستگاههای اجرایی ابلاغ کرد.

ابلاغ چارچوب جدید بودجه ریزی بر مبنای عملکردبه دستگاههای اجرایی

دستگاه های اجرایی مشمول اجرای بند مذکور بایستی چارچوب تنظیم گردیده برای انعقاد تفاهم نامه عملکردی بین دستگاههای اجرایی و مدیران واحدهای مجری را جهت اطلاع به سازمان/سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ارسال کنند.

به این ترتیب دستگاهای اجرایی ملی و استانی به تکمیل اطلاعات مورد احتیاج ذکر گردیده در تفاهم نامه مذکور که چارچوب جدیدی از نظام بودجه ریزی در کشور است مکلف شدند.

به این ترتیب نخستین گام در راستای اجرای عملیاتی بودجه ریزی بر مبنای عملکرد برداشته شد. مبادله تفاهم نامه مورد اشاره در دستگاههای ستادی ملی با سازمان برنامه و بودجه کشور و در دستگاه های استانی با سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خواهد بود.

منبع: mehrnews.com
اخبار و مقالات مرتبط با "ابلاغ چارچوب جدید بودجه ریزی بر مبنای عملکردبه دستگاههای اجرایی"

رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: در بسته حمایتی درخواست این است که مالیات بر ارزش افزوده یا به تعویق بیفتد یا با همراهی دولت کاهش پیدا کند، درج نشدن مهر در پاسپورت که خواسته جامعه هتلداران و دفاتر خدمات گردشگری است و استمهال یک ساله برای بازپرداخت تسهیلاتی که...

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس گفت: با در نظر دریافت مشوق ها و توسعه زیرساخت ها و تسهیلات ایجاد گردیده، سال گذشته شاهد رشد 2 برابری استقرار صنایع در شهرک ها و نواحی صنعتی فارس بوده ایم.

مدیر تیم ملی فوتبال با اشاره به مدت زمان کوتاه اردوهای این تیم گفت: تقریبا سه هفته است که با هم هستیم. به یک ماه هم نرسیده است که بچه ها با هم جور گردیده اند و احتیاج به زمان دارند. مربیان و کادر فنی نیز احتیاج به زمان دارند تا هماهنگی های لازم را داشته باشند،

به گزارش خبرنگاران، احمد شریفات پیش از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه اظهار کرد: پروژه احداث فاز اول و دوم مجمتمع پرورش ماهی شهید احمدیان ناقص است و برخی مواد زیر ساختی همچون ایستگاه های پمپاژ، آسفالت راه های مواصلاتی، برق یا ایجاد نشده و یا احتیاج به تکمیل دارد.

به "ابلاغ چارچوب جدید بودجه ریزی بر مبنای عملکردبه دستگاههای اجرایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با ابلاغ چارچوب جدید بودجه ریزی بر مبنای عملکردبه دستگاههای اجرایی

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید