اخبار اقتصادی

نخست وزیر کانادا: از بن سلمان درباره مسؤول قتل خاشقجی سوال کردم ، به پافشاری برای دستیابی به پاسخ های بیشتر ادامه می دهیم

کانادا مجددا درباره قتل روزنامه نگار منتقدی سعودی صحبت و اعلام نمود، کشورش به پافشاری برای کشف جزئیات بیشتر درباره قتل جمال خاشقجی ادامه خواهد داد.

18 فروردین 1399

تکمیل بیمارستان 160 تختخوابی نیاز تنکابن است

به گزارش خبرنگاران، سید امیر حسینی جو ظهر دوشنبه در جمع مردم شهرستان در مصلا شهر هم زمان با سفر دولت به استان گفت: تنکابن از دیرباز مناطق وسیعی را از رودسر تا نور تحت سیطره خود داشته است و اکنون نیز به عنوان مرکز سوق الجیشی بین گیلان و مازندران مطرح است...

17 فروردین 1399

قیمت هتل بعد از ماه رمضان افزایش نمی یابد، مردم به تابلوی نرخ در هتل ها توجه نمایند

خبرنگاران: رئیس اتحادیه هتل و هتل آپارتمان های استان تهران گفت: هیچگونه افزایش قیمتی بعد از ماه مبارک رمضان در زمینه نرخ هتل ها نخواهیم داشت و همه قیمت ها همان نرخ مصوب است.

16 فروردین 1399

مؤمنی شریف: ادامه فعالیت مجله شعر با مدیریت قزوه

خبرنگاران: محسن مؤمنی شریف در مراسم نکوداشت قزوه فعالیت های او در حوزه شعر را چشمگیر و تأثیرگذار خواند و گفت: مجله شعر که بعد از مصطفی محدثی خراسانی دیگر چاپ نشد قرار است دوباره با مدیریت قزوه به چاپ برسد.

16 فروردین 1399

نرخ پرواز مشهد - نجف در اربعین یک میلیون و 350 هزار تومان تعیین شد

دبیر انجمن صنفی خدمات مسافرت هوایی خراسان رضوی گفت: نرخ پرواز مشهد به نجف در ایام اربعین یک میلیون و 350 هزار تومان به صورت رفت و برگشت برای تمام ایرلاین ها معین شده است.

16 فروردین 1399

تاکید بر افزایش همکاری های تجاری سمنان و فنلاند

خبرنگاران/سمنان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سمنان از فنلاند به عنوان دروازه ورود محصولات ایرانی به اتحادیه اروپا نام برد و بر افزایش همکاری های بین سمنان و فنلاند تاکید نمود.

16 فروردین 1399

جولان قهرمان ها با لباس شخصی در جشنواره فجر

منتقدان سینما و روزنامه نگاران فرهنگی با انتخاب شنای پروانه، روزصفر ولباس شخصی فیلم اولی ها را در صدر نشاندند

14 فروردین 1399

سایه سنگین محرومیت برسر هریس، شهرستانی که تاکسی و ترمینال ندارد

خبرنگاران - گروه استان ها: تهیه گزارشی از محرومیت ها و نبود امکانات در شهرستان هریس بهانه ای بود برای سفر به این شهرستان که در شرق آذربایجان شرقی و در فاصله 70 کیلومتری تبریز واقع شده است و از سمت شمال با شهرستان های ورزقان و اهر، از سمت شرق با استان اردبیل،...

14 فروردین 1399

معاون اشرف غنی: توافقنامه آمریکا و طالبان به تنهایی مسئله ای را حل نمی کند

معاون دوم ریاست جمهوری افغانستان در کنفرانس چهل سال میزبانی مهاجرین افغان در پاکستان تاکید نمود که امضای توافقنامه میان آمریکا و طالبان به تنهایی هیچ مسئله ای را حل نمی کند.

13 فروردین 1399

حزب الله: بیشتر بحران های منطقه ناشی از آمریکاست

نائب رئیس شورای اجرایی حزب الله تاکید نمود بیشتر مسائل و بحران هایی که کشورها و مردم منطقه با آن درگیر هستند، ناشی از حضور و سیاست ایالات متحده آمریکا است.

12 فروردین 1399

بانک بیروت حریف گیتی پسند در یک چهارم نهایی شد

نماینده لبنان، حریف تیم گیتی پسند ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات جام باشگاه های آسیا شد.

9 فروردین 1399

یادتان هست؟ داشتید فردوسی پور را به خاطر این چیزها می کشتید

اصلا همین ها به او لقب کی روشی پور دادند، هرچند خدا را شکر او نبود تا ویلموتسی پور و اسکوچیچ پور هم بشود!

9 فروردین 1399

ماجراجویی علیه چین، روسیه و ایران؛ آسیای مرکزی جدیدترین گزینه

معرفی استراتژی جدید آمریکا متعاقب سفر پمپئو به آسیای مرکزی، نشان می دهد هدف واشنگتن ماجراجویی های جدید علیه چین، روسیه و ایران در این منطقه است.

2 فروردین 1399

صرفه جویی به سبک ایجاد مشکل ، سوءمدیریت مسئولان دانشگاه اصفهان در توزیع غذای دانشجویی

تغییراتی که در سیاست های مدیریت دانشجویی دانشگاه اصفهان به تازگی اتفاق افتاده، باعث بروز مشکلاتی برای دانشجویان شده است؛ خوابگاه و غذای دانشجویان در پی این سیاست ها در معرض خطر است.

1 فروردین 1399

سقف کارت به کارت 10 میلیون تومان شد

مدیر اداره نظام های پرداخت بانک مرکزی از افزایش سقف کارت به کارت به 10 میلیون تومان در ابزارهای خودپرداز، کیوسک، اینترنت بانک و همراه بانک اطلاع داد.

28 اسفند 1398

ماجرای آتش سوزی نفتکش در سواحل شارجه امارات چه بود؟

به گزارش خبرنگاران، خبرگزاری امارات (وام) از واکنش دولت امارات متحده عربی نسبت به آتش دریافت یک نفتکش در نزدیکی سواحل شارجه خبر داد.

28 اسفند 1398

تخصیص 14 میلیارد دلار ارز برای واردات کالاهای اساسی

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از اختصاص 14 میلیارد دلار ارز برای خرید کالا های اساسی و دارو خبر داد و گفت: برنج به اندازه کافی ذخیره سازی شده و جای نگرانی در بازار نیست.

25 اسفند 1398

تمهیدات لازم برای برطرف مشکل تحریم دامنه های ایرانی اندیشیده شد

سجاد بنابی در مصاحبه با خبرنگاران، در مورد تحریم اعمال شده از سوی شرکت های آمریکایی برای بعضی از دامنه های ایرانی با پسوند دات کام شرح داد و گفت: در تمام جهان دامنه های اینترنتی خارجی مانند دات کام و دات نت، توسط یک سری شرکت که به آنها رجیسترار (رجیسترنماینده)...

23 اسفند 1398

جلسه ویژه کمیسیون عمران درباره قیمت مسکن مهر با انبوه سازان و وزارت راه

خبرنگاران: عضو کمیسیون عمران مجلس از آنالیز مشکل انبوه سازان با وزارت راه در مورد عدم تحویل واحدهای مسکونی طرح مسکن مهر و افزایش قیمت آن اطلاع داد.

18 اسفند 1398

بازار عراق در آستانه از دست رفتن ، حریری: ضعف تجارت خارجی ایران ربطی به نداشتن ارتباط با آمریکا ندارد

عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: حتی اگر شر تحریم ها کم گردد تغییر خاصی در شرایط کنونی فراوری و صادرات کشور ایجاد نمی گردد چرا که سیاست گذاری ها و برنامه ریزی ها در راستای افزایش رشد و ارتقاء کیفیت فراوری ملی نیست.

15 اسفند 1398
تعداد: (253)