اجرای طرح های مناسب سازی بوستان، معبر و ساختمان های اداری منطقه 15 برای توان یابان

به گزارش فیس راز، شهردار منطقه 15 همزمان با روز جهانی معلولان گفت: با هدف حمایت از افراد توان یاب و کوشش برای برطرف مسائل آنان طرح های مناسب سازی بوستان، معبر، تقاطع و ساختمان اداری سطح منطقه در حال اجراست.

اجرای طرح های مناسب سازی بوستان، معبر و ساختمان های اداری منطقه 15 برای توان یابان

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، محمدی در تشریح اقدامات مناسب سازی منطقه گفت: عملیات مناسب سازی سرای محلات ابوذر و اتابک با 80 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اقدام است.

او اضافه نمود: در این راستا بوستان گل گشت با 95 درصد پیشرفت فیزیکی در حال مناسب سازی است و عملیات بوستان وحدت نیز در دست اقدام است.

او اضافه نمود: در سال گذشته نیز سرای محلات رضویه و مسعودیه و دو بوستان مبعث و گلزار با اجرای کلیه دستورالعمل های مناسب سازی برای توانیابان عزیز آماده و به بهره برداری کامل رسید.

شهردار منطقه یادآور شد: همچنین معابر احدی و بوعلی نیز که در دستور کار مناسب سازی منطقه در امسال قرار داشت؛ به صورت کامل اجرا و به بهره برداری رسید.

او در ادامه با اشاره به انتخاب تقاطع بقایی به عنوان تقاطع شاخص و پرتردد یادآور شد: تقاطع بقایی براساس دستورالعمل اداره کل مهندسی و ایمنی ترافیک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران به عنوان تقاطع شاخص برای مناسب سازی انتخاب و با اجرای عملیات خط کشی و کف سازی محل عابر پیاده، نصب ویلچر معلولین، ترسیم شابلون و نصب تابلوی پارک ویژه معلولین و همچنین انجام کلیه خدمات مورد احتیاج برای دسترسی پذیری معلولین مناسب سازی شد.

محمدی با بیان اینکه برای تحقق شعار تهران شهری برای همه ضروری است که شرایط برای حضور توان یابان در جامعه مهیا گردد و به همین منظور اجرای اقداماتی نظیر حذف موانع فیزیکی، همسطح سازی گذرگاههای عابر پیاده، همسطح سازی ایستگاه ها و پایانه های حمل و نقل عمومی، نصب تابلو، ترسیم شابلون، نصب ویلچر معلولین، خط کشی و کف سازی محل عابر پیاده در محدوده نواحی منطقه از اولویتهای اجرایی است.

محمدی در تشریح اقدامات اجتماعی همزمان با هفته ملی افراد دارای معلولیت با شعار معلولیت بدون محرومیت گفت: به همین دلیل ویژه برنامه هایی شامل برگزاری وبینار تخصصی با عنوان در ایام کرونا افراد دارای معلولیت را بیشتر دریابیم ، اشتراک گذاری تولیدات محتوایی حوزه افراد دارای معلولیت، برگزاری کلاسهای مجازی ویژه افراد معلول، اجرای طرح سلامتیار و تماس با اعضای کانون معلولین جهت دلجویی و شناسایی احتیاجهای آنها، استقرار روان شناس در سرای محله شوش جهت مشاوره تلفنی در حال اجراست.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 14 دی 1399 بروزرسانی: 14 دی 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1457

به "اجرای طرح های مناسب سازی بوستان، معبر و ساختمان های اداری منطقه 15 برای توان یابان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجرای طرح های مناسب سازی بوستان، معبر و ساختمان های اداری منطقه 15 برای توان یابان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید