از وحید امیری دفاع چپ در نمی آید

به گزارش فیس راز، امیری 15 بار در جریان بازی پاس های سالم داد و یک بار توپ را از دست داد اما در فاز تدافعی امیری طی 10 یورش حریف در پنج مورد خطا کرد و نشان داد که از این بازیکن مدافع چپ باهوش و کلاسیکی در نمی آید.

از وحید امیری دفاع چپ در نمی آید

ستاره ایرانی ترابزون دوباره مصدوم شد

بحران مصدومیت در اردوی ترابزون اسپور باعث شد تا یانال کارامان سرمربی این تیم طی دو بازی گذشته برابر گالاتاسرای در استانبول همین طور آلانیااسپور در بندر ترابزون از وحید امیری به عنوان مدافع چپ در ترکیب اصلی بهره ببرد. این تصمیم اما چندان به مذاق کارشناسان فوتبال ترکیه خوش نیامد چون امروز بیشتر نقدهای اجرا شده نسبت به عملکرد بازیکنان ترابزون اسپور برعلیه وحید امیری بود.

سایت fotospor در گزارشی پیرامون تغییر پست ستاره ایرانی با این تیتر نوشت: از وحید امیری دفاع چپ در نمی آید!. نویسنده با اشاره به اینکه مصدومیت فیلیپ نوواک باعث شد تا امیری با تغییر پست در نقش مدافع چپ انتظارات را برآورده نکند. در این گزارش آمده است: با مصدومیت فیلیپ نوواک در دو بازی گذشته مقابل گالاتاسرای و آلانیا، یانال کارامان دوباره به وحید امیری شانس ایستادن در ترکیب اصلی را داد. در این دو بازی امیری 15 بار در جریان بازی پاس های سالم داد و یک بار توپ را از دست داد اما در فاز تدافعی امیری طی 10 یورش حریف در پنج مورد خطا کرد و نشان داد که از این بازیکن مدافع چپ باهوش و کلاسیکی در نمی آید.

در همین گیر و دار سایت futbolarena هم با اشاره به اتفاقات اتفاق افتاده در تمرین آماده سازی امروز(سه شنبه) ترابزونی ها برای بازی با قوزتپه از مصدومیت وحید امیری و غیبت های این بازیکن در تمرینات اطلاع داد تا حضور او در بازی پیش رو در هاله ای از ابهام قرار بگیرد. ستاره ایرانی در کنار عبداللطیف عمر دو بازیکن غایب در تمرینات بودند که زیر نظر کادرپزشکی روند درمانی خود را طی می کردند.

3-270

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 25 خرداد 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 182

به "از وحید امیری دفاع چپ در نمی آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از وحید امیری دفاع چپ در نمی آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید