تشکیل ستاد مدیریت بحران در راه آهن به علت سرمای شدید هوا ، وجه بلیت مسافران استرداد می گردد؟

به گزارش فیس راز، در پی سرمای بسیار شدید هوا در استان خراسان رضوی ـ منطقه فریمان ـ در شب گذشته، تعدادی از قطارهای مسافری عبوری از این استان متوقف شدند و یا با تاخیر به حرکت خود ادامه دادند.

تشکیل ستاد مدیریت بحران در راه آهن به علت سرمای شدید هوا ، وجه بلیت مسافران استرداد می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، راه آهن جمهوری اسلامی ایران ضمن عذر خواهی از مسافرین این قطارها در اطلاعیه ای بیان کرد: با اعلام شرایط ویژه دمایی کشور علاوه بر تشکیل ستاد مدیریت بحران در منطقه ها سردسیر کشور از جمله اداره کل راه آهن خراسان رضوی در روزهای گذشته، بامداد امروز نیز ستاد مدیریت بحران راه آهن جمهوری اسلامی ایران با حضور مدیر عامل و مدیران ارشد به منظور ساماندهی مسافرین و پیگیری برطرف فوری مشکل تاخیر و توقف تعدادی از قطارهای مسافری تشکیل شد.

شب گذشته، سرمای بسیار شدید هوا در منطقه فریمان استان خراسان رضوی موجب توقف بعضی از قطارهای مسافری در ایستگاههای فریمان، ابومسلم و تربت شد که با تصمیمات اتخاذ شده در ستاد مدیریت بحران از شب گذشته هماهنگی جهت تغییر ساعت اعزام سایر قطارهای این محور، تامین لکوموتیو امداد و مولد برق به منظور تامین گرمایش و روشنایی بعمل آمد.

بعلاوه برای یکی از قطارهای متوقف، با هماهنگی اجرا شده اتوبوس های امدادی تامین و از مسافرین نیز پذیرایی بعمل آمد. براساس اعلام راه آهن، استرداد کل بهای بلیت به عنوان خسارت تاخیر به مسافران این قطار انجام خواهد شد.

شرکت راه آهن بعلاوه اعلام نموده است که به منظور رعایت ایمنی درپس افزایش شدید برودت هوا، تعدادی از قطارهای محور تهران-مشهد و بالعکس حذف شدند.

  • حذف تعدادی از قطارهای محور تهران - مشهد به علت سرما | مسافران چه نمایند؟
  • جزئیات 10 ساعت حبس مسافران در قطار قم ـ مشهد | مسافرانی که در قطار یخ زدند
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 دی 1401 بروزرسانی: 25 دی 1401 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2290

به "تشکیل ستاد مدیریت بحران در راه آهن به علت سرمای شدید هوا ، وجه بلیت مسافران استرداد می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشکیل ستاد مدیریت بحران در راه آهن به علت سرمای شدید هوا ، وجه بلیت مسافران استرداد می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید