جا مانده وام یک میلیون تومانی نداریم

به گزارش فیس راز، وام یک میلیون تومانی مجدد برای یارانه بگیران 5 نفر و بالاتر و نیز سرپرستان خانواری که تلفن همراه به نام خود نداشته اند، سرانجام شهریور واریز می شود.

جا مانده وام یک میلیون تومانی نداریم

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری خبرنگاران از وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، حامد شمس، سخنگوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار کرد: وام یک میلیون تومانی برای تمام سرپرستان خانوار یارانه بگیری که درخواست خود را طی اردیبهشت و خرداد اعلام کرده اند واریز شده است و جامانده ای نداریم.

وی تاکید کرد: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز هفتم تیر ماه برای 910 هزار خانوار متقاضی دریافت تسهیلات یک میلیون تومانی که طی اردیبهشت و خردادماه در زمان ثبت برای دریافت این تسهیلات به هر شکل کد ملی خود را به صورت اشتباه به سامانه پیامکی 6369 فرستاده اند، پیامکی با سرشماره V.Refah ارسال نمود که وام پرداختی به این تعداد سرپرست خانوار سرانجام شهریور ماه است.

وی افزود: تا به امروز 22 میلیون نفر تسهیلات یک میلیون تومانی را دریافت کرده اند.

به گفته شمس، اقساط 30 ماهه این وام ماهانه 35 هزار تومان است که از تیرماه از یارانه پرداختی یارانه بگیران کسر شد.

4127

40 دلار هم اسمش شد وام؟ چی میشد به هر نفر از مردم هم بدون اینکه اقساطش را از حسابشون کسر کنید سه هزارمیلیارد وام می دادید تا بروند کانادا؟ چرا ما نباید کانادا را از نزدیک ببینیم؟ کاش ما هم مسئول بودیم

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 9 آبان 1399 بروزرسانی: 9 آبان 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1317

به "جا مانده وام یک میلیون تومانی نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جا مانده وام یک میلیون تومانی نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید