لوح فشرده چندرسانه ای خانواده ایرانی در البرز تولید شد

به گزارش فیس راز، قدرت الله شمیرانی در مصاحبه با مهر با اعلام این خبر، اظهار کرد: این لوح چند رسانه ای با همکاری سازمان های مردم نهاد حوزه خانواده و جوانان تولید و عرضه شده است.

لوح فشرده چندرسانه ای خانواده ایرانی در البرز تولید شد

وی اضافه نمود: ارائه این لوح فشرده چند رسانه ای ادای دِینی است به سنت های ماندگار ایرانی اسلامی و اینکه حفظ آنها از وظایف هر ایرانی محسوب می شود.

شمیرانی به موضوعات و مباحث مطرح شده در این لوح فشرده اشاره کرد و گفت: این لوح در 5 بخش تدوین شده است و تلاش شده است با نگاهی دقیق به ابعاد مختلف زندگی و جایگاه اعضای خانواده وظایف و جایگاه آنها را ترسیم کند.

شمیرانی اضافه نمود: در بخش گردشگری ایرانی اصول گردشگری حرفه ای و پیشنهادهایی برای ایرانگردی، آموزش عکاسی و فیلمبرداری ارائه شده است.

وی ادامه داد: در بخش پدر خانواده آموزش سبک زندگی اسلامی ایرانی برای پدر خانواده با ارائه جذاب در حوزه هایی نظیر خودشناسی، روش های زندگی، آموزش های مجازی و اصول کسب روزی حلال آورده شده است.

معاون فرهنگی وامور جوانان اداره کل ورزش وجوانان استان البرز مادر خانواده را دیگر بخش این لوح اعلام کرد و گفت: آموزش سبک زندگی اسلامی ایرانی برای مادر خانواده با ارائه جذاب در حوزه هایی نظیر روش های زندگی، آموزش آشپزی و مدیریت مالی خانه لحاظ شده است.

این مسئول محتوای بخش فرزند خانواده را مورد اشاره قرارداد و گفت: آموزش سبک زندگی اسلامی ایرانی برای فرزندان در حوزه هایی نظیر دانستنی ها، روش های زندگی، بازی و سرگرمی در این بخش گنجانده شده است.

وی ادامه داد: سبک زندگی فاطمی نیز بخش پایانی محصول فرهنگی است که مروری بر سبک زندگی و سیره خانواده پاک حضرت زهرا(س) دارد و تلاش دارد آنها را به نسل جوان منتقل کند.

شمیرانی در پایان گفت: امیدوارم این محصول چند رسانه ای بتواند آگاهی بخشی لازم را به جوانان برای تحکیم زندگی و حرکت در جهت یک زندگی ایرانی اسلامی داشته باشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 15 فروردین 1399 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 895

به "لوح فشرده چندرسانه ای خانواده ایرانی در البرز تولید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوح فشرده چندرسانه ای خانواده ایرانی در البرز تولید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید