نقد منصفانه باید همراه با دیدن ظرفیت های مثبت باشد

به گزارش فیس راز، اسدالله درویش امیری شامگاه چهارشنبه در مراسم روز خبرنگار، بر تقویت بخشندگی در جامعه تأکید کرد و اضافه کرد: جامعه بیش از هر زمان دیگر نیازمند همدلی و اتحاد است و باید برای رسیدن به نقطه مطلوب همه کوشش کنیم.

نقد منصفانه باید همراه با دیدن ظرفیت های مثبت باشد

وی با تبریک روز خبرنگار به فیس راز، گفت: فیس راز نقش مهم و اساسی در زمینه توسعه جامعه در بخش های مهم دارند و باید این نقش روزبه روز تقویت گردد.

استاندار زنجان با تاکید بر اینکه باید منافع ملی را بر هر اموری در انتشار اخبار در اولویت قرار بدهیم، اضافه نمود: حق طلبی، روشنگری، مردم گرایی و شفاف سازی از ماموریت های مهم جامعه خبری است.

درویش امیری با بیان اینکه فیس راز باید برای جلب اعتماد عمومی کوشش نمایند، اضافه نمود: فیس راز باید در راستای تحقق منافع مردم کوشش نمایند و مسائل و مشکلات جامعه را با صداقت منعکس نمایند و برای برطرف آن راه چاره ارائه دهند.

وی بابیان اینکه فیس راز نقد منصفانه را مدنظر قرار دهند، ابراز کرد: نقد منصفانه باید همراه با دیدن ظرفیت های مثبت باشد و حق طلبی، روشنگری، شفاف سازی و عدالت محوری از دیگر شاخصه های خبرنگاری است.

درویش امیری بابیان اینکه تمکن مالی فیس راز مهم است، ابراز کرد: تأمین معیشت فیس راز به استقلال آن ها کمک می نماید.

وی با تاکید بر اینکه انعکاس یک خبر و گزارش بر باورها و اعتقادات مردم تأثیر دارد، گفت: فیس راز در جهت دهی به افکار عمومی نقش بسیار دارند.

منبع: mehrnews.com
انتشار: 14 شهریور 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 12

به "نقد منصفانه باید همراه با دیدن ظرفیت های مثبت باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقد منصفانه باید همراه با دیدن ظرفیت های مثبت باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید