پیشنهاد باشگاه یونانی به عابدزاده، امیر از ماریتیمو جدا می گردد

به گزارش فیس راز، به گزارش خبرنگاران، سایت مترو اسپورت یونان به نقل از رضا یک مدیر برنامه شرایط چند لژیونر فوتبال ایران از جمله امیر عابدزاده دروازه بان ایرانی تیم ماریتیمو پرتغال را تشریح کرد. منظور از رضا احتمالاً محمودرضا فاضلی است که تعدادی از بازیکنان فوتبال کشورمان تحت مدیریت او قرار دارند.

پیشنهاد باشگاه یونانی به عابدزاده، امیر از ماریتیمو جدا می گردد

سفر با تور ارزان یونان را از دست ندهید و از نزدیک با سرزمین اسطوره های باستانی آشنا شوید و شهرهای سانتورینی، آتن و میکونوس را ببینید.

این مدیر برنامه درباره احتمال حضور احسان حاج صفی در لیگ یونان گفت: فصل گذشته حاج صفی می خواست به تیم آریس بیاید اما او یک سال دیگر (با تراکتور) قرارداد داشت و به همین دلیل نتوانست به یونان بیاید و در خاتمه مذاکرات، مالک باشگاه (تراکتور) فشار زیادی وارد کرد تا او را حفظ کند. از آن موقع هیچ اقدامی از سوی تیم آریس برای جذب حاج صفی نشده است ولی اگر این بازیکن را بخواهند، او آزاد است.

وی در مورد کریم انصاریفرد که در حال حاضر در تیم آ. اک یونان حضور دارد، توضیح داد: من مدیر برنامه انصاریفرد نیستم و نمی دانم که آیا در گذشته علاقه ای از سوی تیم آریس به این مهاجم وجود داشته است یا خیر.

رضا در پاسخ به سئوالی مبنی بر شرایط امیر عابدزاده دروازه بان ملی پوش ایران و تیم ماریتیمو پرتغال اظهار کرد: من اخیراً با امیر صحبت کردم. او هم بازیکن آزاد است. امیر یک فصل عالی را در پرتغال با ماریتیمو گذراند و می خواهد از این تیم جدا گردد. احتمال حضور امیر در تیم آریس کم است.

مدیر برنامه لژیونرهای فوتبال ایران تاکید نمود: امیر عابدزاده پیشنهادات دیگری از تیم های خارجی و حتی از یونان هم دارد اما نمی توانم نام این تیم را فاش کنم.

وی در خاتمه گفت: فوتبالیست های ایرانی مبارز و جنگجو هستند و برای رسیدن به پیروزی و موفقیت همه چیز خود را می دهند. معتقدم در سال های آینده شاهد تعداد بیشتری از بازیکنان ایرانی در کانون توجه خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 19 تیر 1400 بروزرسانی: 19 تیر 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1793

به "پیشنهاد باشگاه یونانی به عابدزاده، امیر از ماریتیمو جدا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد باشگاه یونانی به عابدزاده، امیر از ماریتیمو جدا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید