پیشنهاد برنامه اقامت در معبد از طرف گردشگری کره جنوبی

به گزارش فیس راز، از آنجا که کره جنوبی، کشوری معروف، عجیب و معنوی با خوراکی های خوشمزه است و افراد زیادی سفر به این کشور را به عنوان یک تجربه تاثیرگذار بر زندگی شان می دانند، گردشگری کره این روزها هواداران زیادی دارد.

پیشنهاد برنامه اقامت در معبد از طرف گردشگری کره جنوبی

بازی های المپیک زمستانی 2018، بزرگ ترین رویداد ورزشی زمستانی در کره جنوبی بود که اخیرا در پیونگ چانگ کره جنوبی به خاتمه رسید. چنین رویدادهایی منجر به شکل گیری زیرساخت های فوق مدرن و پیشرفته در کشور شده که شامل جاده ها، قطارها، هواپیماها و خطوط اتوبوسرانی می شود و امکان استقبال از بازدیدنمایندگان بین المللی را فراهم نموده است.

معبد ناکسان (Naksan) با قدمت بیش از 1300 سال، در استان گانگ ون قرار گرفته که بودایی های بی شماری برای تماشا آثار واقعی Gwaneum به طور مداوم از آن بازدید می نمایند. این معبد، علاوه بر چشم انداز طبیعی بسیار زیبای دریای شرق، شامل گنجینه های مقدس متعدد و میراث فرهنگی غنی است.

معبد ناکسان یکی از مجذوب کننده ترین و مقدس ترین نقاط جهان است که دلیل آن هم فقط به بودایی ها برنمی شود و حضور گردشگران خارجی نیز تاثیر بسزایی داشته است. این مکان معروف، علاوه بر یک معبد تاریخی با قدمت 1000 سال، از گنجینه های تاریخی و میراث فرهنگی نیز برخوردار است. اگرچه بسیاری از سالن ها و اتاق های بودای این معبد در اثر یک آتش سوزی وحشتناک در 5 آوریل سال 2005 از بین رفت، اما مجددا بازسازی شد.

گردشگران علاقه مند به بازدید از این محل باید لباس های مرتب و تمیز و متعارف بر تن نمایند. از پوشیدن لباس هایی با رنگ روشن یا عجیب و غریب، آرایش زیاد، عطرهای قوی و زیورآلات زیاد پرهیز نمایند. بازدیدنمایندگان باید لباس پوشیده داشته باشند. افرادی که پای خود را نپوشانده باشند، حق ورود به معبد را ندارند.

در محوطه معبد باید آرام و باوقار بوده و از بلند حرف زدن، داد زدن، دویدن، آواز خواندن یا زدن موسیقی پرهیز شود. زنان و مردان نباید هیچ تماس بدنی داشته باشند. خوردن و آشامیدن نیز فقط در محل های تعیین، مجاز است. برنامه اقامت در معبد (Temple Stay)، فرصتی ایده آل برای گردشگران است تا بخشی از این تجربه معنوی منحصر به فرد باشند. این برنامه به گردشگران امکان می دهد تا زندگی بودایی ها در معابد سنتی را تجربه نمایند که نشان دهنده تاریخ 1700 ساله بودایی های کره ای است.

منبع: کجارو / travelandtourworld.com
انتشار: 7 اسفند 1400 بروزرسانی: 7 اسفند 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2067

به "پیشنهاد برنامه اقامت در معبد از طرف گردشگری کره جنوبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد برنامه اقامت در معبد از طرف گردشگری کره جنوبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید