پیش بینی می گردد گردشگری خواب در سال 2023 رشد کند

به گزارش فیس راز، ایسنا/ براساس آخرین گزارشات منتشر شده، پیش بینی می گردد گردشگری خواب در سال 2023 رشد کند.

پیش بینی می گردد گردشگری خواب در سال 2023 رشد کند

براساس نتایج تحقیقات منتشر شده در مجله پزشکی خواب بالینی که در نیوزیلند چاپ شده، 40 درصد از بیش از 2500 بزرگسالی که در این پژوهش شرکت نموده، گفته اند که از زمان آغاز همه گیری کووید کیفیت خواب آنها کاهش یافته است و از آنجایی که سفرهای بین المللی دوباره رونق گرفته، یکی از روندهای نوظهور که پیش بینی می گردد در سال 2023 رشد کند، گردشگری خواب است.

گردشگری خواب تعطیلاتی است که تنها روی خواب و ایجاد عادتهای خوب خواب تمرکز دارد.

اکنون هتلهای سرتاسر دنیا به شما یاری می نمایند تا وزن چمدانها را از روی دوش خود بردارید و خواب باکیفیت را جایگزین آن کنید.

هتلی واقع در فیجی در اقیانوس آرام با ارائه برنامه ای از یک پزشک خواب کوشش می نماید به مهمانان یاری کند خواب خود را بهبود بخشند.

مارک کیچن مدیر این استراحتگاه میگوید که از مهمانان یک آنالیز اولیه سلامتی انجام می دهند که در آن 42 نشانگر زیستی مختلف مرتبط با سلامت جسمی و روانی شناسایی می گردد.

او بعلاوه میگوید: بر این اساس تغییرات کوچکی در رفتار مسافر ایجاد می گردد از محل خواب، اتاق خواب، کیفیت ملحفه ها و بالش ها و تاریکی، روشنایی و دما گرفته تا غذا و نوشیدنی و محدودیت مصرف قهوه بعد از ساعت 2 بعدازظهر، استفاده نکردن از الکل و گوشی تلفن همراه و تلویزیون.

این برنامه برای کسانی ایده آل است که می خواهند الگوهای خواب را بهبود بخشند، سطح انرژی را بازیابی نمایند، استرس زدایی نمایند، یک روال خواب پایدار ایجاد نمایند و احساس نمایند برای رویارویی با چالشهای روزانه مجهزتر هستند.

مدیر این هتل و استراحتگاه معتقد است بسیاری از مردم به طور کلی خواب خوبی ندارند و این به کیفیت خواب مرتبط می گردد. همواره به ما گفته شده که هشت ساعت بخوابید که البته مهم است اما کیفیت خواب واقعا بسیار مهمتر است.

هزینه اقامت در این هتل برای یک اتاق دو نفره از شبی 858 دلار آغاز می گردد.

منبع: همگردی
انتشار: 2 مرداد 1402 بروزرسانی: 2 مرداد 1402 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2369

به "پیش بینی می گردد گردشگری خواب در سال 2023 رشد کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیش بینی می گردد گردشگری خواب در سال 2023 رشد کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید