شروع اکران فیلم محمدرسول الله(ص) در مونترال

به گزارش فیس راز، نمایش فیلم محمدرسول الله(ص) برای منتقدین و کارشناسان سینمایی جشنواره مونترال کانادا هم اکنون شروع شده و نشست خبری عوامل فیلم ساعت 10.5 شب به وقت تهران در محل جشنواره برگزار می گردد.

شروع اکران فیلم محمدرسول الله(ص) در مونترال

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید.

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرنگاران، براساس برنامه اعلام شده از طرف جشنواره فیلم مونترال، فیلم محمد رسول الله (ص) ساعت 10 صبح امروز به وقت مونترال (18:30 به وقت تهران) برای منتقدین و کارشناسان سینمایی حاضر در جشنواره مونترال کانادا به نمایش در آمده است.

قرار است نشست خبری کارگردان و عوامل فیلم محمد رسول الله (ص) نیز ساعت 2 بعد از ظهر به وقت مونترال (10.5 شب به وقت تهران) در محل جشنواره برگزار گردد.

به جز اکران مخصوص منتقدین و کارشناسان سینمایی حاضر در جشنواره مونترال کانادا، امروز اولین اکران بین المللی فیلم محمد رسول الله(ص) در روز اول جشنواره جهانی فیلم مونترال و به عنوان فیلم افتتاحیه این جشنواره برگزار خواهد شد.

اکران فیلم محمد رسول الله(ص) تنها برنامه روز اول جشنواره جهانی فیلم مونترال است و از روزهای بعد روزانه حدود 47 فیلم در این جشنواره به نمایش در خواهد آمد. فیلم محمد رسول الله(ص) به قیمت 11.5 دلار کانادا در دو سینمای اکران کننده فیلم های جشنواره فیلم مونترال کانادا برای مخاطبان عرضه می گردد.

مهدی پاکدل، ساره بیات، مینا ساداتی و علیرضا شجاع نوری، مجید مجیدی را در سفر کانادا و در افتتاحیه جشنواره مونترال همراهی نموده اند.

برنامه های نمایش و تصاویر سالن های نمایش دهنده فیلم محمد رسول الله مجید مجیدی در جشنواره فیلم مونترال به توضیح ذیل است.

پنجشنبه، 27 آگوست 2015، ساعت 19:30 سینما امپریال

آدینه 28 آگوست 2015 ساعت 14:30 سالن کوآرتیر لاتین پردیس سینمایی اُدِئو

منبع: تسنیم
انتشار: 2 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 377

به "شروع اکران فیلم محمدرسول الله(ص) در مونترال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع اکران فیلم محمدرسول الله(ص) در مونترال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید