آغاز بازدیدهای میدانی مدیران شهری منطقه 3 با دوچرخه از محلات

به گزارش فیس راز، به منظور ترویج فرهنگ استفاده از دوچرخه به عنوان یکی از راهکارهای کاهش آلودگی هوا و ترافیک در تهران، بازدیدهای میدانی مدیران شهری منطقه 3 با دوچرخه از محلات کلید خورد.

آغاز بازدیدهای میدانی مدیران شهری منطقه 3 با دوچرخه از محلات

به گزارش شر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 3، سعید شمالی نژاد سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک از تغییر رویه بازدید های میدانی در این منطقه خبر داد و گفت: فرهنگ سازی جهت تغییر عادات ترافیکی در شهر تهران باید با قدرت ادامه یابد، در این راستا و با توجه به رویکرد شهرداری تهران در فرهنگ سازی استفاده شهفرایندان از دوچرخه، توجه به سلامت فردی شهفرایندان و همچنین وجود راستا دوچرخه سواری مناسب در خیابان میرداماد از این پس بازدید های مشترک روزانه به همراه مدیران به خصوص در محدوده خیابان میرداماد با دوچرخه انجام می شود.

او همچنین توجه به نگهداشت مستمر راستا های دوچرخه سواری را از اولویتهای کاری این منطقه دانست.

در ادامه علی خانعلی شهردار ناحیه 4 در این باره گفت: بازدید های روزانه سطح محدوده که به صورت مستمر در حال انجام است به مخصوص در محور میرداماد که جهت فرهنگ سازی با دوچرخه انجام می شود.

او اضافه نمود: با توجه به اینکه باید تغییر را از خود شروع کنیم، علاوه بر سه شنبه های هر هفته که به نام سه شنبه های بدون خودرو نام گذاری شده، در راستای اصلاح فرهنگ ترافیکی استفاده از اتومبیل، از این پس بازدید های روزانه تا جایی که امکانپذیر باشد با دوچرخه انجام خواهد شد.

خانعلی ابراز کرد: به همین دلیل در هفته جاری در روزهای با هوای مناسب بازدید های مشترک حوزه های عمران و خدمات شهری با دوچرخه انجام شد

با این فرایند در صورت مناسب بودن آب و هوا استفاده از خودروهای اداری در بازدید هایی با طول راستا منطقی و قابل تردد با دوچرخه، در حدود 15 درصد کاهش خواهد یافت.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 12 دی 1399 بروزرسانی: 12 دی 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1453

به "آغاز بازدیدهای میدانی مدیران شهری منطقه 3 با دوچرخه از محلات" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز بازدیدهای میدانی مدیران شهری منطقه 3 با دوچرخه از محلات"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید