اسامی 8 کوهنورد جانباخته در ارتفاعات شمال تهران

به گزارش فیس راز، فرمانده یگان کوهستان پلیس پیشگیری تهران عظیم اسامی هشت تن از اجساد کشف شده در ارتفاعات شمال تهران را گفت.

اسامی 8 کوهنورد جانباخته در ارتفاعات شمال تهران

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمد مقدسی با اشاره به یافتن پیکر هشت تن از کوهنوردان جانباخته در ارتفاعات شمال تهران و انتقال آنان به پایگاه پلیس کوهستان گفت: همانطور که پیش از این اعلام شده بود پیکر هشت کوهنورد جانباخته در ارتفاعات شمال تهران کشف شده و دقایقی پیش به پایین منتقل شد.

وی با بیان اینکه هویت این افراد از سوی خانواده شان مورد شناسایی نهاده شد، گفت: پیکر اجساد انتقال داده شد در پایگاه پلیس کوهستان شناسایی شده و به تایید خانواده هایشان رسید، اما اجساد از آنجا برای آنالیز علت دقیق مرگ و صدور گواهی به پزشکی قانونی انتقال داده شد.

فرمانده یگان کوهستان پلیس پیشگیری پایتخت درباره اسامی جانباختگان نیز گفت: برابر صورتجلسه امضا شده از سوی خانواده ها اسامی این افراد عبارتند از محمد محمدی فرزند حسین، یحیی انصاری فرزند جواد، اشکان رضوایی نراقی فرزند بهروز، کوروش کاشفیان فرزند احمد، اصغر کنعانی فرزند احمد، هادی بهادری، امیرهوشنگ سرآبادی و علی رضا قاضی زاهدی است که متأسفانه در حادثه روز گذشته جان خودرا از دست دادند.

به گفته مقدسی مفقودی پنج تن دیگر نیز تا به امروز در پلیس کوهستان ثبت شده که جستجو ها برای یافتن آنان ادامه خواهد داشت.

همچنین پیکر مرحوم دکتر سیدمصطفی فاطمی از سردبیران سابق ایسنا، استاد دانشگاه و دندانپزشک نیز که در میان مفقودشدگان این حادثه قرار گرفته است، که از سوی خانواده ایشان شناسایی شده، اما هنوز به پایین منتقل نشده است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 1510

به "اسامی 8 کوهنورد جانباخته در ارتفاعات شمال تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسامی 8 کوهنورد جانباخته در ارتفاعات شمال تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید