امکان تماشای رایگان فیلم برای منتقدان سینما در 2 پردیس کورش و آزادی هم فراهم شد

به گزارش فیس راز، تهران (پانا) - دو پردیس سینمایی دیگر در تهران خدمات ویژه ای را برای اعضای انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران در نظر گرفتند.

امکان تماشای رایگان فیلم برای منتقدان سینما در 2 پردیس کورش و آزادی هم فراهم شد

به گزارش روابط عمومی انجمن، دو تفاهم نامه تازه بین رییس انجمن منتقدان و نویسندگان آثار سینمایی ایران و مدیران پردیس آزادی و کورش منعقد شد که بر این اساس اعضای انجمن می توانند از خدمات ویژه در این پردیس ها بهره مند شوند.

بر این اساس اعضای انجمن می توانند در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه همه فیلم های در حال اکران در پردیس آزادی واقع در مرکز مرکز را رایگان تماشا کنند.

تفاهم دیگر شامل اکران رایگان در روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه در پردیس کورش در منطقه غرب تهران ویژه اعضای انجمن منتقدان است.

همچنین به تازگی تفاهم نامه ای نیز با پردیس سینمایی شمیران امضا شده است که بر اساس آن اعضای انجمن با داشتن کارت عضویت می توانند همه روزهای هفته در این پردیس سینمایی که در منطقه یک تهران واقع شده است، فیلم های روز را به طور رایگان تماشا کنند.

لازم به تاکید است که این امکانات شامل ایام جشنواره فیلم فجر و نمایش فیلم های جشنواره نمی شود. آغاز اجرای این طرح از اول آذرماه است و تا خاتمه سال 1400 ادامه دارد. به همراه داشتن کارت انجمن ضروری است.

هر سه پردیس سینمایی مورد تفاهم از سینماهایی باکیفیت صداوتصویر استاندارد انتخاب شده اند.

این تفاهم ها در دوره تازه هیات مدیره انجمن و با تاکید طرفین بر ارتقای ارایه خدمات به جامعه منتقدان و نویسندگان سینمایی است. تسهیل در تماشای آثار روز اکران در راستای غنا بخشیدن بر محتوای رسانه های سینمایی درنظر گرفته شده است.z

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 26 دی 1400 بروزرسانی: 26 دی 1400 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2023

به "امکان تماشای رایگان فیلم برای منتقدان سینما در 2 پردیس کورش و آزادی هم فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان تماشای رایگان فیلم برای منتقدان سینما در 2 پردیس کورش و آزادی هم فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید