بازیکن میلیاردی در تیم فجر سپاسی نداریم، هیچکس یار تیم نیست

به گزارش فیس راز، به گزارش خبرنگاران، علی اصغر کلانتری عصر یکشنبه در نشست خبری قبل از بازی دو تیم فجر سپاسی شیراز و نساجی قائمشهر، گفت: هیچکس در باشگاه فجر شهید سپاسی از این جایگاه راضی نیست و برای بهتر شدن کوشش می کنیم.

بازیکن میلیاردی در تیم فجر سپاسی نداریم، هیچکس یار تیم نیست

وی ادامه داد: نمی گردد از تلاش و تلاش بازیکنان گذشت. این بازی بسیار سخت است و نساجی هم تیم قوی از بابت دارایی و هزینه کرد است اما ما در پی برد در زمین شیراز هستیم.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: امشب بعضی از تیم های شرایط بازیکنانشان تعیین می گردد اما شرایط تیم ما از دو روز دیگر تعیین می گردد.

کلانتری تاکید نمود: اگر قرار باشد مانند نیم فصل اول در بازار جابجایی ورود کنیم نمی توانیم نمره قابل قبول بگیرم اما اگر شرایط تغییر کند و از لحاظ اقتصادی مسئله ای نداشته باشیم شرایط خرید بازیکن تغییر می نماید.

وی توضیح داد: باید واقعیت ها را برای خرید بازیکنان در نظر بگیریم در حال حاضر 8 بازیکن برای پست های مورد نیاز مد نظر هستند اما اگر بتوانیم برای چند پست خالی بازیکن جذب کنیم خوب است.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز یادآور شد: ما سقف قرار داد داشتیم و هیچ بازیکن میلیاردی در تیم فجر نیست و در این بازار بازیکن توجه به اندازه قرارداد و پرداختی دارد.

کلانتری تاکید نمود: بعد از این بازی به طور کامل و شفاف مباحث و اتفاقات نیم فصل را مطرح می کنم.

وی اضافه نمود: بازیکن سرباز برای نیم فصل اول آوردیم اما درخواست رقم 1 تا 2 میلیاردی داشتند.

وی تاکید نمود: آبروی من زمانی می رود که به این تیم و شهر شیراز خیانت کنم از خیلی افراد یاری خواستم که حتی یک دورهمی برای بازیکنان داشته باشیم اما هیچکس به کنار تیم نیامد.

سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: در پی پول نبوده و نیستم و با تمام وجود در کنار تیم هستم و هفته گذشته بیش از 5 حاشیه را ساماندهی کردم تا به بازیکنان و تیم آسیب نرسد.

کلانتری در مورد شرایط زمین نیز یادآور شد: خیلی زشت هست که ما را با اجبار از زمین خودمان خارج نمایند هر چند که در گذشته نیز به مدیرکل وقت گفته بودم این زمین بهتر از این نمی گردد.

وی اضافه نمود: در نیمه های فصل از باشگاه خواستم بازی ها را خارج از استان برگزار کنیم اما موضوع مسائل اقتصادی وجود داشت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 خرداد 1401 بروزرسانی: 16 خرداد 1401 گردآورنده: faceraz.ir شناسه مطلب: 2153

به "بازیکن میلیاردی در تیم فجر سپاسی نداریم، هیچکس یار تیم نیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیکن میلیاردی در تیم فجر سپاسی نداریم، هیچکس یار تیم نیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید